Завантаження

Технічне обслуговування (ТО) автомобіля у Києві. СТО Окружна 4б

Технічне обслуговування

Технічне обслуговування

Технічне обслуговування автомобіля у Києві


Технічне обслуговування (ТО) автомобіля - це комплекс передбачених виробником автомобіля обов'язкових сервісних операцій, який повинен забезпечити максимально можливі надійність, безпеку, екологічність та комфорт експлуатації автомобіля.

Навіщо потрібне ТО авто?

Необхідність у проведенні технічного обслуговування обумовлена ​​насамперед елементарними законами фізики. Під час експлуатації автомобіля відбувається його зношування. Кожна поїздка в технічному сенсі є вібрацією, перевантаженням; автомобіль піддається впливу вологи, повітря, температури та багатьох інших факторів. З моменту, коли машина рушила з місця, всі деталі перебувають у стані тертя, і це неминуче спричиняє деяку деформацію (зміна розмірів, форми). Навіть за найнижчої інтенсивності використання, на ідеально рівному дорожньому покритті, рано чи пізно технічний стан будь-якого автомобіля змінюється на гірший бік.

Зазвичай обсяг операцій та їх періодичність залежить від пробігу автомобіля чи періоду часу, минулих після попереднього ТО, і навіть умов експлуатації. Їзда по брудних, курних, гірських дорогах, з частими зупинками («міський цикл»), у регіонах з екстремальними температурою та вологістю повітря, високогір'я, буксирування причепа, участь у спортивних змаганнях та інше впливають на кількість робіт та періодичність технічного обслуговування. Терміни проведення ТО вказані звичайно в сервісних книжках до автомобіля та в Регламентах обслуговування від виробника автомобіля.

Регламенти ТО передбачають два види процедур.

Один із них спрямований на безумовну заміну так званих «витратників». До таких автовиробники відносять, наприклад, моторне масло, масляний фільтр двигуна, трансмісійну рідину, свічки запалювання (для бензинових двигунів), повітряний фільтр двигуна, паливний фільтр, рідина гідропідсилювача рульового управління, фільтр салону автомобіля і т.д.

Інший вид процедур, не менш важливий, являє собою контроль стану всіх елементів, вузлів і агрегатів автомобіля, що впливають на безпеку його експлуатації. Огляд та перевірка на відповідність вимогам автовиробника елементів гальмівної системи, підвіски, кермового керування, трансмісії та ін. дозволяє виявити наявні дефекти автомобіля. Обидва види процедур - невід'ємні частини будь-якого ТО. Іншими словами, у заміні гальмівної рідини буде мало сенсу, якщо гальмівні диски мають неприпустиму товщину або негерметичний гальмівний супорт. І навпаки, бездоганно справні гальмівні механізми з некондиційною гальмівною рідиною не забезпечать необхідних характеристик уповільнення.

На якість проведення ТО істотно впливає використання якісних запасних частин. Для забезпечення максимальної якості застосовуються виключно якісні оригінальні запасні частини та експлуатаційні рідини, рекомендовані Заводом-виробником.

Для гарантованого якісного використання автомобіля обов'язково проведення регламентного технічного обслуговування.

Запишись на сервіс прямо зараз і поверни надійність своєму автомобілю.

Записатися