Завантаження

Діагностика та ремонт гальмівної системи авто у Києві

Гальмівна система

Гальмівна система

Заміна гальмівної рідини Київ


Щоб забезпечити ефективну роботу гальмівної системи, обов'язково слідкуйте за станом гальмівної рідини. У процесі експлуатації автомобіля гальмівна рідина схильна змінювати свої властивості, зокрема, вбирати вологу, розшаровуватися і окислюватися. Відповідно до рекомендацій багатьох автовиробників змінювати гальмівну рідину слід не рідше ніж раз на два-три роки в залежності від пробігу або терміну експлуатації. Але оскільки стиль керування може бути різним, рекомендую в першу чергу орієнтуватися не на кілометраж, а на рівень вологості гальмівної рідини. Він повинен перевищувати 3,5%.

Заміна колодок

Огляд майстрами на оглядовій ямі або спеціальному підйомнику;
у разі потреби повний демонтаж коліс та гальмівної системи;
визначення причин поломки
заміна деталей, що вийшли з ладу;
регулювання та прокачування гальм (витіснення повітря);
заміна гальмівних колодок.


Заміна дисків

Огляд майстрами на оглядовій ямі або спеціальному підйомнику;
у разі потреби повний демонтаж коліс та гальмівної системи;
визначення причин поломки
заміна деталей, що вийшли з ладу

Ремонт ручного гальма Київ

Ремонт ручного гальма Київ проводиться так:

  • Огляд майстрами на оглядовій ямі або спеціальному підйомнику;
  • у разі потреби повний демонтаж коліс та гальмівної системи;
  • визначення причин поломки
  • заміна деталей, що вийшли з ладу


Ремонт гальмівних супортів Київ


Алгоритм наших дій:

  • Розібрати та змастити;
  • перевірити цілісність гумових ущільнювачів (від їхньої цілісності залежить тривалість служби супортів);
  • перевірити пильовики, щоб не потрапляла бруд у циліндри, що дряпає їх і поршень;

змащувати супорти лише спеціальним змащувальним матеріалом (продається в спеціалізованих автомагазинах), літолом або графітовим мастилом користуватися не варто.


Профілактика супортів

Як і будь-який інший відповідальний вузол гальма вимагають проведення періодичної профілактики. Найбільш схильні до зовнішнього впливу є супорта. В основному, вона полягає в розборі та змащуванні основних напрямних. Варто звертати увагу на цілісність гумових ущільнювачів. Вони оберігають супорти від попадання дорожнього бруду всередину циліндрів, крім появи подряпин на робочих поверхнях.

Записатися

Fatal error: Uncaught yii\web\HeadersAlreadySentException: Headers already sent in /var/www/h56710/data/www/sto-mars.com.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 438. in /var/www/h56710/data/www/sto-mars.com.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:373 Stack trace: #0 /var/www/h56710/data/www/sto-mars.com.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(346): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /var/www/h56710/data/www/sto-mars.com.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(136): yii\web\Response->send() #2 /var/www/h56710/data/www/sto-mars.com.ua/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(288): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /var/www/h56710/data/www/sto-mars.com.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 373