Завантаження

СТО МАРС Київ Відгуки

Що кажуть наші клієнти

Були проблеми з тормозною системою, приїхав, то спочатку діагностика, після якої мені сказали причину несправності. Просто треба було замінити тормозну рідину. Я задоволений, зробили все швидко і тепер ніяких проблем.

Однозначно рекомендую це СТО. Хлопцям молодці. Не намагаються просто заробити на тобі – намагаються вирішити. Нічого не змушують міняти, якщо вона ще підлягає ремонту. Дадуть відповідь на всі запитання. У них немає такого, що ось ти не розумієш, значить ми тобі і не пояснимо. Велике дякую Сергію. Він не тільки все доступно розповів, а й дав дуже слушні поради. Чекаємо у хлопців прорахунок по деталях і повернемось до вас знову.

Був на діагностиці авто, дуже задоволений послугою, по-перше, зробили швидко. По-друге, всі до дрібних деталей пояснили, як я і просив. Ну взагалі обслуговування на достойному рівні.

Винятково рекомендую! Зателефонував у суботу, в середині дня з проханням терміново оглянути автомобіль перед покупкою, єдині, хто змогли прийняти в цей час під такий запит і у яких була повна діагностика: лкп, ходова, перевірка з комп'ютером. За підсумком перевіряли як собі, залазили у кожний вузол. Ми від покупки машини відмовилися, тому що хлопці знайшли багато неполадок та деталей під заміну. Дуже грамотні спеціалісти – всі пояснили, показали та розповіли і до того ж поділилися досвідом обслуговування подібних автомобілів. Якщо хочете перевірити авто перед покупкою – точно до них. Хлопцям дякую, ще до них приїду!

Тут дуже якісна комп'ютерна діагностика, мені й друзі радили, та й сам переконався в рівні сервісу. Рекомендую.

Неймовірно позитивний досвід і приємні враження від відвидин даного сервісу. Загнав сьогодні авто на комплексну діагностику перед покупкою. Механік Сергій та адміністратор на високому рівні провели діагностику і надали всю інфо по машинці. І завдяки ним я не придбав трупа. Хоча перше враження від авто було прямо протилежне, аля "я хочу і все"))) Ще раз дякую вам що врятували мої нерви та гаманець!!!

В наш час, коли тільки лінивий гараж, що має, не відкриває своє СТО, знайти дійсно чесний, якісний сервіс якому можна довірити ремонт авто дуже складно. Нарешті я тепер впевнено можу сказати, що такий сервіс для себе я знайшов. Відмінні професіонали, які знають свою справу і це не просто гучні слова, а дійсність, яка я перевірила в реальності. Звернувся на станцію виключно за рекомендацією, вирішення мого питання розпочали ще до того, як я приїхав машиною, коли машина вже була на станції, почали перебирати варіанти вирішення. Діагностику провели точно, призначили шлях розв'язання, вирішили якісно. Все швидко та зручно. Приємно спілкуватися, не почуваєшся обділеним інформацією (часто послуги грішать тим що мол інформативні, дають якусь загальну інфу і ціну рішення). У розмові з керівництвом відслідковується чітке бажання справді допомогти, пояснити суть проблеми та як її вирішують. Дуже приємно працювати із цим сервісом. P.S. - Написав виключно позитивно і приємно, так як не зустрівся з чимось іншим. Але я обов'язково до Вас ще приїду щоб потестити ваші послуги ще))))

Був на заміні маховика на Audi A6, задоволений роботою, ціни в порівнянні з іншими СТО гуманні, хотів би відмітити професіоналізм адміністратора і якість роботи.

Моє улюблене сто. Довіряю своє авто тільки Марсу. Від ТО до термінових питань — їду тільки сюди. Завжди якісно та швидко. Скільки разів вже переконалися, що зроблять якнайкраще. Дякую за поради та чудовий сервіс!