Завантаження

Заміна направляючих гальмівного супорта

Наші послуги
Заміна направляючих гальмівного супорта

Заміна направляючих гальмівного супорта

Заміна направляючих супорта для підвищення безпеки руху

Рано чи пізно в автівці європейського, азійського, американського виробництва наступає момент, коли гальма зношуються. Це може спровокувати погане гальмування, що у підсумку завершується аварійними ситуаціями на дорозі. Заміна направляючих супорта дає змогу збалансувати гальмівну систему, тому треба уважно ставитися до її ремонту чи встановлення нової деталі, і робити це тоді, коли потрібно, не гаючи час.

Коли й навіщо потрібна заміна направляючих супорта?

Для того, щоб детально розібратися у необхідності проведення сервісу, варто описати, як працює гальмівна система. При гальмуванні хід коліс сповільнюється, коли колодками стискуються гальмівні диски. Власне ця деталь виконує роль «пасатижів» – керує, затискає колодки, що до неї закріплені.

Говорячи про основні ситуації, що вказують на потрібність сервісного обслуговування, варто вказати на такі:

 1. Чутний сторонній звук, шум, вібрація, особливо під час натискання педалі гальма.

 2. Помітне «деренчання», коли автівка гальмує при русі на різній швидкості.

 3. Візуально діагностуються корозійні відкладення.

 4. У салоні помітний нехарактерний запах горілого.

 5. Активне перегрівання коліс.

У профілактичних цілях заміна деталі відбувається кожні 50-60 тис. км, але якщо машина експлуатується у складних умовах, тоді частіше.

Серед базових причин, що сприяють виходу з ладу цієї деталі легкової чи вантажної автівки, варто назвати такі:

 1. Часті перегріви автівки.

 2. Несвоєчасно проведений ремонт чи сервісне обслуговування деталі, особливо в той момент, коли можна було уникнути цілковитої заміни.

 3. Потрапляння води, що активізує появу іржі.

Зверніть увагу: якщо корозія розповсюдиться на поршень, то може трапитися ситуація, що один з поршнів закисне, і тоді при кожному гальмуванні автівку буде розвертати у бік. Безпека для водія, пасажирів, власне транспортного засобу у цей час під питанням. Аби підвищити рівень безпеки, варто провести заміну направляючих супорта, і записатися до майстрів СТО «М.А.Р.С.». Якщо є можливість реставрації деталі й вона доречна з урахування стану, тоді майстри запропонують її. Проте найчастіше все ж встановлюється нова деталь, оскільки поломка виявляється пізно – на тій стадії, коли ремонт неможливий, і варто повністю замінити.

Як відбувається заміна направляючих супорта?

Сервіс починається тільки після візуальної та апаратної діагностики автомобіля. Стара деталь демонтується, додатково майстри СТО перевіряють цілісність та працездатність усієї гальмівної системи, щоб виявити місця можливих інших виходів з ладу деталей. Оскільки деталі на різні типи та марки авто в наявності, не треба довго очікувати сервісу – послуги будуть надані оперативно і на вищому рівні.

Говорячи про переваги заміни направляючих супорта на СТО «М.А.Р.С.», варто виділити такі:

 1. Індивідуальний підхід до кожного транспортного засобу.

 2. Використання перевіреного сучасного обладнання для швидкості демонтажу, встановлення нової деталі із дотриманням стандартів, що зменшують ризик пошкодження системи шляхом тертя, інтенсивних навантажень.

 3. Адекватна вартість на послуги й склад деталей, що дає змогу обрати серед бюджетних та дорожчих.

 4. Надання гарантії на сервіс.

 5. Рекомендації на предмет продовження безпечного експлуатаційного ресурсу автівки.

Працюємо з понеділка по суботу. Телефонуйте, або записуйтесь на зручний день та час через сайт. У середньому, сервіс встановлення нового агрегату триває декілька годин і транспортний засіб повністю готовий далі для експлуатації.

Заміна направляючих гальмівного супорта - преміальне обслуговування автомобілів у Києві

СТО МАРС - це сучасний сервіс з обслуговування автомобілів, де ви знайдете такі послуги як: заміна шарової або технічний огляд авто преміум-класу. Наша робота спрямована на те, щоб ви отримали відмінний результат та якісний ремонт авто. Для того, щоб встановити, яка ціна заміни щеплення або скільки коштує поміняти ремінь грм зателефонуйте нам, наша група кваліфікованих фахівців надасть вам інформацію та забезпечить вам найкращий технічний сервіс на СТО.

Заміна направляючих гальмівного супорта - шлях до перевіреного сервісу

В нашому СТО ви зможете скористатися такими сервісами як заміна помпи, тому, що важливо своєчасно доглядати за автомобілем для того, щоб ви могли бути спокійні щодо стану вашого автомобіля під час подорожей. Наша ціль - створити для вас гарантовану якість який необхідний вашому авто, та якщо ви шукали де можна отримати надійний ремонт та обслуговування автомобілів, рекомендуємо звернутись до нашого сервісу адже ціна і рівень сервісу вас приємно здивують, ознайомитися детальніше у вас буде змога на сторінках сайту STO MARS. Записатися