Завантаження

Заміна ремня ГРМ

Наші послуги

Заміна ременя ГРМ

Заміна ременя ГРМ

Заміна ременя/ланцюга ГРМ Київ


Коли час міняти ремінь ГРМ?


Виробник рекомендує здійснювати заміну ременя/ланцюга ГРМ Київ відповідно до регламенту обслуговування автомобіля. У кожного виробника своє бачення термінів заміни, тому потрібно дивитися кожного конкретного автомобіля.

За якими ознаками можна визначити необхідність заміни?

Існують явні ознаки, що говорять про те, що настав час замінити привід ГРМ. Перерахуємо основні:

  • Вік ременя чи ланцюга. Зазвичай його визначають з пробігу. Залежно від марки машини, межа експлуатації може бути в межах 70-120 тис.км.
  • Двигун запускається невпевнено або втрачає потужність. Серед причин такої поведінки може бути розтягнутий ремінь/ланцюг ГРМ. В результаті порушується робота систем газорозподілу та запалення.
  • Дим із вихлопної труби. Ознака непряма, але в деяких випадках перезбагачення суміші відбувається саме через проблеми з приводом ГРМ. Щоб визначити причину, напевно, потрібно перевірити показання діагностичних сканерів (коди помилки вкажуть на відповідну проблему).
  • Тикаючий звук при працюючому двигуні. Це може говорити про велике зношування зубців або про необхідність заміни приводу ГРМ, роликів, шестерень, помпи.
  • Візуальний знос ременя/ланцюга ГРМ. Тріщини та потертості говорять про необхідність заміни.
  • Двигун не заводиться: стартер крутиться вільно, але запалення не схоплює. Варто перевірити стан ременя, можливо, стався обрив.


Що буде якщо не змінювати ремінь/ланцюг ГРМ вчасно?

Як правило, автомобіль буде благополучно їздити, поки не відбудеться обрив. Більшість автомобілів поршня дістануть до клапанів і їх загне. Ці поломки призводять до дорогого ремонту двигуна.

Як замінити ремінь/ланцюг ГРМ?

Звернеться до професіоналів. Заміна вимагає специфічних знань та умінь, які є у досвідчених механіків СТО "М.А.Р.С." Для заміни може знадобитися спеціальний інструмент у вигляді спецключів, знімачів, фіксаторів фаз, без яких замінити якісно просто неможливо. Наш досвід дозволяє гарантувати якісну заміну ременя/ланцюга ГРМ.

Скільки коштує замінити ГРМ Київ?

Ціна заміни ГРМ залежить від марки та моделі автомобіля, двигуна якого в нього встановлено. Детально дізнатися ціну ви можете, записавшись на консультацію.

Які гарантії?

12 місяців або 60 000 км. Залежно від того, що настане раніше.

Записатися