Завантаження

Заміна тяги стабілізатора

Наші послуги
Заміна тяги стабілізатора

Заміна тяги стабілізатора

Рульова тяга — призначення, пристрій, проблеми та несправності

Однією з важливих складових кермового приводу будь-якого авто є рульова тяга. Саме вона відповідає за передачу поворотного кута з керма на колесо, а також сприяє підвищенню стійкості автомобіля при виконанні повороту. Якщо рульова тяга працює правильно та чітко, колеса стануть у необхідне положення як тільки будуть заходити на поворот. Але як і усі елементи систем управління авто, ця складова з часом може вийти з ладу. Тоді знадобиться провести заміну рульової тяги, звернувшись до спеціалізованого автосервісу.

Кермова тяга – це важлива частина системи керуванням машини. Вона працює за наступним принципом. Між важелем та поздовжнім елементом є сполучна ланка (шарнір). Коли авто виконує поворот, середня тяга починає переміщатися в одну зі сторін, а бічні тяги регулюють напрямок колеса. Тож рульова тяга поєднує колонку керма, колеса та кермо, чим робить можливим поворот машини.

Основною складовою цієї частини є металевий стрижень. Окрім нього включені такі елементи як шарніри, пильовик, шплінт, наконечники. Всі вони можуть вийти з ладу, найскладніше зламати стрижень, але він може деформуватися, а ось інші складові відносно чутливі до механічних впливів.

 

Які ознаки вказують на необхідність заміни тяги стабілізатора?

Зазвичай причиною того, що автомобіль потребує заміни рульової тяги стають корозія та механічні пошкодження. Найчастіше все починається з наконечника, далі трапляються зміни в переміщенні навантажень на тягу, що незмінно приведе до деформації стійки. Все це негативно впливає на керованість автомобіля та підвищує ризики аварійних ситуацій на дорозі. Практичного сенсу в ремонті цієї частини немає, а для усунення проблем передбачена заміна рульових тяг в умовах автосервісу.

Необхідність ремонту може бути виявлена своєчасно і без характерних ознак виходу з ладу цього елементу. Це трапляється під час проведення технічного обслуговування та діагностики авто, які проводяться планово за регламентом. Самостійно водій може запідозрити ознаки некоректного функціонування при таких проблемах:

  • ускладнення з керуванням авто на поворотах;

  • поява стукоту та зайвих шумів під час їзди;

  • збільшення люфту керма тоді, коли авто їде на високій швидкості.

Заміна тяги стабілізатора також потрібна у випадку биття керма.

Ремонт тяги стабілізатора в Києві на вигідних умовах на СТО «М.А.Р.С.»

Якщо вам потрібні якісні послуги автосервісу в Києві, пропонуємо звернутися до нас – в майстерню по ремонту і сервісу автомобілів «М.А.Р.С.». Обрати для виконання робіт наш автосервіс слід з великої кількості причин, бо тут:

  • сучасний сервіс, в якому встановлене новітнє обладнання та використовуються професійні інструменти;

  • послуги надають професіонали - висококваліфіковані майстри з великим досвідом роботи у сфері автосервісу;

  • надаються гарантії на всі види робіт терміном на рік, а також на нові комплектуючі, які були використані для заміни виведених з ладу;

  • оперативне надання послуг та витримування обіцяних клієнту термінів ремонтних робіт;

  • доступні та конкурентоздатні ціни;

  • використання для роботи виключно оригінальних комплектуючих, а при необхідності користуємось альтернативою – застосовуємо запчастини лише від надійних та перевірених виробників;

  • індивідуальний підхід до кожного клієнта і безкоштовні консультації.


Ви можете звернутися до нас за багатьма видами ремонтів, будь-то заміна наконечників рульових тяг чи повне періодичне технічне обслуговування. З нами вигідно та надійно, записуйтесь завчасно та приїздить до нас!

Заміна тяги стабілізатора - преміальне обслуговування автомобілів у Києві

STO MARS - це сучасний сервіс з обслуговування автомобілів, що пропонує послуги по: заміна внутрішнього шруса чи технічне обслуговування та ремонт автомобілів преміум-класу. Ми працюємо з однією ціллю - щоб ви отримали максимальний ефект та професійний ремонт автомобіля. Для того, щоб дізнатись, яка ціна заміна масла в машині або скільки коштує ремонт акпп запитайте нашого консультанта по телефону, наш професійний колектив направить вас та забезпечить вам першокласний сервіс автомобіля.

Заміна тяги стабілізатора - Ваш шлях до високоякісного обслуговування

Наш сервіс надає такі послуги як заміна радіатора пічки, тому, що потрібно уважно стежити за технічним станом автомобіля для безпечної і надійної їзди. Ми працюємо, щоб створити для вас гарантовану якість який підходить вашому автомобілю, та якщо ви в пошуках професійних механіків, які здійснюють якісний ремонт супортів, пропонуємо випробувати наш сервіс адже ціна і якість виконання вас приємно здивують, ознайомитися детальніше ви зможете на сайті STO MARS. Записатися