Завантаження

Діагностика кондиціонера

Наші послуги
Діагностика кондиціонеру.

Діагностика кондиціонеру.

Діагностика кондиціонера в машині силами професіоналів

Кондиціонер – незамінний прилад в автівці, особливо в літню спеку. Він забезпечує зниження температури повітря в салоні завдяки використанню холодоагента, а також деякі моделі можуть додатково насичувати повітря негативно зарядженими іонами, що позитивно впливають на якість повітря. Проводити діагностику кондиціонера в машині варто регулярно, аби наперед знизити ризик виходу з ладу такого приладу, особливо перед початком спеки. Якщо вчасно не провести огляд та заміну певних деталей, тоді можна зіштовхнутися із ситуацією погіршення стану повітря у салоні, а також з необхідністю повної заміни агрегату.

Діагностика кондиціонерів комплексно та надійно

Прилад складається із відсіку, де зберігається холодоагент, магістралей, завдяки яким здійснюється постачання охолодженого повітря під впливом енергії. Коли прилад вимкнено, фреон у газоподібному стані, циркулює усією системою. Коли агрегат вмикається, фреон стискається і завдяки компресору переміщується в конденсор і охолоджується. Після потрапляння рідиноподібного фреону в осушувач, далі переходить у випарник. Під час проходження через вентиль-терморегулятор, знижується тиск і фреон охолоджується. Далі з випарника рідина потрапляє в компресор і процес циклічно повторюється.

Якщо витікає рідина холодоагенту, то повноцінно не здійснюється охолодження, а також суттєво підвищується ризик несправності пристрою та втрата герметизації системи. Завдяки роботі вентилятора холодне повітря рівномірно розподіляється салоном, роблячи поїздку комфортною.

В установці під час проведення діагностики кондиціонерів можуть фіксуватися й інші несправності:

 • Втрата герметизації магістралей проходження повітря.

 • Забруднення салонних фільтрів.

 • Критичне зниження рівня холодоагента, що призводить до виходу з ладу устаткування.

Варто проводити перевірку регулярно, особливо, якщо постійно користуєтеся агрегатом під час руху.

Як відбувається діагностика кондиціонера в машині?

Говорячи про базові етапи обстеження, що застосовують майстри сервісу «М.А.Р.С», варто назвати такі:

 • Візуальний огляд агрегату, перевірка цілісності ременів компресора та величини їхнього натягнення.

 • Виявлення локацій, де протікає холодоагент, щоб при потребі здійснити ремонт.

 • Процедура заправки фреону і оливи з флуоресцентною добавкою, яка світиться в ультрафіолетовому світлі й дозволяє локалізувати місця протікань.

Проводиться діагностика кондиціонерів методом від простого до складного, аби виявити несправність та оперативно її усунути. Майстри здійснюють перевірку стану вентилятора, поверхні конденсатора, дифузорів, чистоти фільтрів. На СТО проводяться складні перевірки, які, наприклад, необхідні у випадку, коли агрегат не працює за певних умов – при конкретних температурах. Для виявлення причини й локації несправності застосовується ультрафіолетовий барвник, що заправляється у систему разом із холодоагентом і мастилом. Після певного часу користування здійснюється перевірка ультрафіолетовою лампою, і можна помітити аварійні місця.

Довіряйте діагностику кондиціонера майстрам «М.А.Р.С»

Нові та постійні клієнти автосервісу в столиці відзначають грамотний підхід майстрів та оперативність надання послуг. Завдяки майстерності, наявності сучасного обладнання вдається надавати послуги на найвищому рівні:

 • Повний деталізований огляд.

 • Оперативний підхід.

 • Доступна вартість.

 • Зручний графік роботи навіть у суботу.

 • Можливість відразу провести потрібний ремонт з використанням перевірених деталей та компонентів.

Можна довірити діагностику кондиціонера автівок різних брендів та років випуску, аби перевірити стан системи та забезпечити комфортний рух у спекотних умовах. Телефонуйте та записуйтесь на діагностику, а також за потреби на необхідний ремонт.

Діагностика кондиціонера - висококласні послуги технічного обслуговування в Києві

СТО МАРС - це гарантована якість ремонту автомобіля, що пропонує послуги по: заміна підвісного підшипника чи технічне обслуговування автомобілів професійного рівня. Ми працюємо з однією ціллю - щоб ви отримали відмінний результат та високоякісний сервіс автомобіля. Для того, щоб встановити, яка ціна заміни підшипника ступиці чи скільки коштує заміна тормозних колодок зателефонуйте нам, наша компетентна команда проконсультує вас та забезпечить вам першокласний сервіс автомобіля.

Діагностика кондиціонера - Ваша дорога до відмінного сервісу

Ви також можете скористатися такими послугами від нашого сервісу як заміна топливного фільтра, бо важливо вчасно виконувати технічний огляд авто для того, щоб ви могли їхати з впевненістю. Наша мета - створити для вас найкращий сервіс який підходить вашому авто, та якщо ви в пошуку професійних механіків, які здійснюють якісний ремонт датчика абс, рекомендуємо звернутися до нас адже ціна і рівень сервісу неодмінно вас здивують, дізнатися більше інформації ви матимете можливість серед сторінок сайту СТО МАРС. Записатися