Завантаження

Заміна підвісного підшипника

Наші послуги
Заміна підвісного підшипника

Заміна підвісного підшипника

Підвісний підшипник – призначення та функції деталі

Підвісний підшипник — елемент трансмісії, який виконує декілька надважливих функцій. Завдяки цьому компоненту забезпечується коректне положення карданного валу в просторі. Також саме за допомогою цієї деталі відбувається передача осьового та радіального навантаження, переміщення вузла вздовж осі. Конструкція підвісного підшипника являє собою опору, в основі якої металічний корпус, та отвори для фіксації.

Ознаки несправності підвісного підшипника

Ця частина може вийти з ладу через знос, пошкодження або інші причини, що вимагає її заміни. Симптоми, за яких треба звернути увагу на стан підвісного підшипника:

 • гул за будь-якої швидкості руху авто, причому, чим вища швидкість — тим більше відчувається гул;

 • стуки по кузову в місті розміщення карданного валу;

 • важкі удари при включенні передач КПП;

 • вібрації по кузову, що водій відчуває при їзді.

Коли у вас виникає потреба у ремонтних роботах, тоді доцільніше звертатись до спеціалістів, які дозволять вам значно зекономити час. Майстри СТО «М.А.Р.С.» готові надати вам свою допомогу. 

Етапи заміни підвісного підшипника

Заміна підвісного підшипника передбачає собою декілька важливих етапів, яких дотримуються спеціалісти нашого сервісу. Однак важливо вказати, що ці етапи можуть трохи відрізнятися в залежності від конкретної марки та моделі автомобіля, а також конструкції підвісу:

 • діагностика. Перш за все, фахівець проводить діагностику автомобіля для визначення стану підвісного підшипника та визначення необхідності його заміни;

 • підняття автомобіля для доступу всередину транспортного засобу; 

 • зняття трансмісії або карданного валу;

 • видалення старого підшипника. Він видаляється з кріплення, часто за допомогою спеціальних інструментів;

 • огляд і підготовка нової системи. Новий підшипник оглядається, і виконується його підготовка до установки;

 • установка. Заміна підвісного підшипника відбувається за допомогою спеціальних інструментів, які є у наших спеціалістів;

 • збирання трансмісії або карданного валу.

Після завершення робіт проводиться тестовий пробіг для перевірки правильності роботи системи трансмісії та відсутності аномалій. Ці етапи слід виконувати з дотриманням виробником автомобіля вказаних процедур та використовуючи необхідні інструменти для запобігання пошкоджень та забезпечення точності.

Заміна підвісного підшипника може покращити ефективність роботи трансмісійної системи, усуваючи проблеми зі стійкістю, шумами чи вібраціями, які можуть виникнути внаслідок пошкоджень або зносу підшипника.

Вартість заміни підвісного підшипника на СТО «МАРС» в Києві

Якщо вам треба провести якісну та надійну заміну з гарантією, тоді спеціалісти СТО «М.А.Р.С.» до ваших послуг. Ми пропонуємо доступні ціни, а також оптимальні умови як для наших постійних, так і для нових клієнтів. Щоб замовити послугу, достатньо зв’язатися з нашими менеджерами телефоном. Вони нададуть всю необхідну інформацію, а також підберуть найзручніший час, щоб ви змогли приїхати до майстра і не чекати своєї черги. 

Звертаючись до нас для заміни підвісного підшипника, ви отримуєте наступні переваги:

 • вигідні ціни;

 • високий професіоналізм майстрів;

 • використання виключно оригінальних та надійних деталей;

 • великий досвід роботи;

 • гарантія на роботу та комплектуючі. 

Вартість заміни підвісного підшипника може варіюватися в залежності від кількох факторів, таких як:

 • модель та марка транспортного засобу. Запчастини для заміни підвісного підшипника для різних марок та моделей можуть мати різну ціну. Також може впливати на вартість доступність запчастин для конкретного автомобіля;

 • тип та конструкція підвісок. Вартість може варіюватися в залежності від того, це передній, задній або повний привід, а також від конкретної конструкції підвісок автомобіля;

 • матеріал. Якість та матеріал, з якого виготовлений підшипник, може впливати на вартість. Оригінальні або високоякісні підшипники можуть бути дорожчими, ніж аналоги меншої якості;

 • необхідність додаткової роботи. Якщо елемент є частиною більшого модуля або системи, необхідний ремонт інших деталей може збільшити вартість заміни підвісного підшипника.

Щоб отримати інформацію стосовно повної вартості, звертайтесь до наших консультантів телефоном. Звертайтесь до нас, і ми гарантуємо вам найкращу роботу у найкоротший термін. Орієнтація на наших клієнтів, а також надання найкращих послуг – наша ключова задача. Ми дбаємо про свою репутацію, тому пропонуємо надійний ремонт вашого транспортного засобу, незалежно від його марки.

Заміна підвісного підшипника - преміальні послуги СТО в Києві СТО МАРС

СТО МАРС - це гарантована якість ремонту автомобіля, що пропонує такий вид послуг як: комп ютерна діагностика автомобіля або то автомобілів преміального рівня. Ми працюємо з однією ціллю - щоб ви отримали найкращий результат та гарантовану якість ремонту авто. Для того, щоб розібратися, яка вартість обслуговування авто чи скільки коштує заміна ремня грм наберіть наш номер, наша команда спеціалістів зорієнтує вас та забезпечить вам найвищий рівень сервісу на СТО.

Заміна підвісного підшипника - шлях до перевіреного обслуговування

Окрім цього, у нашому сервісі є такі можливості як заміна коліс на літні, тому, що потрібно уважно стежити за технічним станом автомобіля для того, щоб ви могли бути спокійні щодо стану вашого автомобіля під час подорожей. Наша мета - надати вам гарантовану якість який підходить вашому авто, також якщо ви в пошуках де можна отримати надійний ремонт датчика абс, обов'язково звертайтесь адже ціни та якість роботи вас приємно здивують, отримати більше інформації у вас буде змога в розділах сайту sto-mars. Записатися