Завантаження

Заміна Ремня

Наші послуги
Заміна привідних ременів

Заміна привідних ременів

Як визначити, чи потрібна заміна ремня

Привідний ремінь автомобіля – це важливий елемент, який відповідає за передачу крутного моменту від колінвалу до навісного обладнання. Якщо він вийде з ладу, то навісне обладнання (насос гідропідсилювача керма, генератор, помпа, насос кондиціонеру) перестане функціонувати. Тому важливо своєчасно перевіряти стан та при необхідності проводити заміну ремня.

Під час візуального огляду потрібно звернути увагу на наявність тріщин, потертостей та інших пошкоджень. Необхідно переконатися, що ремінь не надто розтягнутий. Також варто оцінити стан ремінних шківів та натяжних роликів. Якщо присутні сторонні звуки або тертя, можливо, ці деталі також потрібно замінити або відрегулювати. Оцінити потрібно і стан натягувача ременю,  підшипників роликів.

Планова заміна ремня повинна здійснюватися відповідно до рекомендацій виробника автомобіля. Термін служби деталі залежить також від її якості, правильної натяжки, кількості агрегатів, які приводяться в рух ременем. Перевірити стан такого елементу необхідно і при занадто тугому обертанні керма з гідропідсилювачем (особливо взимку), появі скрипів під час роботи двигуна, провертанні ременя при потраплянні на нього води, а також недостатньому заряді акумулятора чи погіршенні роботи кондиціонера.

Як відбувається заміна ремня

Процедура вимагає акуратності та дотримання інструкцій. Першим кроком є підготовка автомобіля. У припаркованій на рівній поверхні машині повністю відключають двигун. 

Наступним етапом є огляд та оцінка стану привідного ремня. Заміна знадобиться, якщо виявлені такі ознаки несправності: 

  • тріщини;

  • зношування;

  • потертості;

  • розтягнення. 

Спочатку послаблюють натяг деталі, використовуючи спеціальні інструменти. Після цього її акуратно знімають та встановлюють нову, приділяючи увагу правильному положенню та натягу. Необхідно переконатися, що ремінь надійно фіксується на роликах і не зісковзує.

Після заміни ремня потрібно перевірити його роботу. Для цього запускають двигун та оцінюють правильність функціонування привідних систем автомобіля. У разі виявлення будь-яких проблем проводять додаткові перевірки та коригування.

Чому варто звернутися на СТО «М.А.Р.С.» для заміни ремня

Процедура має багато нюансів. Сучасні транспортні засоби оснащені додатковим обладнанням, яке зменшує кількість вільного простору під капотом. Це обмежує можливості та ускладнює заміну ремня.

Крім того, знадобиться спеціальний набір інструментів з гайковими та накидними ключами, домкратом, викрутками. Важливо мати відповідний досвід та контролювати кожен етап процесу, оскільки помилки підвищують ризики й для водія, і для пасажирів, можуть призвести до аварійних ситуацій на дорозі. 

Звернувшись до спеціалістів ремонтної майстерні «М.А.Р.С.», ви отримаєте:

  • можливість вибору зручної дати та часу для заміни ременя;

  • послуги досвідчених майстрів;

  • використання новітнього обладнання, за допомогою якого можна ремонтувати транспортні засоби як вітчизняного, так і іноземного виробництва;

  • професійні поради щодо подальшої експлуатації авто.

Фахівці виконують всі необхідні маніпуляції швидко, при цьому клієнт отримує гарантію якості. Вартість послуг доступна для власників авто будь-яких марок. Крім того, тут можна провести безплатну діагностику транспорту, а також здійснити планове технічне обслуговування.

Заміна Ремня - преміальне обслуговування автомобілів у Києві

STO MARS - це якісний ремонт авто, який пропонує послуги по: заміна колодок або технічне обслуговування гальмівної системи преміального рівня. Ми працюємо з однією ціллю - щоб ви отримали бажаний результат та кваліфіковане технічне обслуговування авто. Для того, щоб встановити, яка вартість заміни шин або скільки коштує капітальний ремонт двигуна запитайте нашого консультанта по телефону, наша компетентна команда надасть вам всю інформацію та забезпечить вам ефективне обслуговування автомобіля.

Заміна Ремня - твій шлях до якісного сервісу

Крім того, наш сервіс пропонує такі послуги як озонування салону, оскільки важливо ретельно стежити за автомобілем для того, щоб ви могли бути спокійні щодо стану вашого автомобіля під час подорожей. Наша ціль - створити для вас якісний ремонт який необхідний вашому автомобілю, також якщо ви шукали де можна знайти професійний ремонт электрики в авто, обов'язково звертайтесь до нас адже ціни та рівень виконання вас приємно вразять, дізнатися більше у вас буде змога на сайті STO MARS. Записатися