Завантаження

Заміна амортизаторів

Наші послуги
Заміна амортизаторів

Заміна амортизаторів

Для чого потрібні амортизатори?

В процесі руху як сама машина, так і пасажири, відчувають трясіння та вібрації. Це ж саме відчувається різними деталями авто, причому, є ті, які беруть на себе удари при проходженні вибоїн та нерівностей і зменшують коливання. Одним з таких елементів є амортизатор. Саме його задача – тримати удари на вибоїнах доріг та пом'якшувати вплив на інші складові техніки. Амортизатор зазнає високих навантажень, тому рано чи пізно почне втрачати ефективність роботи, потребуючи заміни.

Чітких строків служби для цих елементів немає. Все залежить від умов експлуатації та її інтенсивності, що впливає на зношеність. Практика показує, що при спокійному стилі їзди та в умовах ідеальних трас якісні амортизатори здатні витримати багато тисяч км пробігу. 

Коли потрібна заміни амортизаторів — ознаки виходу з ладу

Потребу в необхідності провести заміну амортизаторів по адекватній ціні спочатку визначають по ряду ознак, які можуть помітити навіть водії-початківці. До негативних відносяться:

  • стукіт та незвичайні шуми в області підвіски, які виникають при потраплянні авто у вибоїни;

  • погіршення керованості авто;

  • збільшення гальмівного шляху та явні відчуття, як автомобіль при цьому «клює»;

  • поява на амортизаторах слідів мастила, яке стікає крапельками.

 

Заміна амортизаторів — переваги професійного сервісу на СТО «МАРС»

Для того щоб замінити передні чи задні амортизатори, помічених водієм ознак недостатньо. Проблема повинна бути підтвердженою діагностикою ходової частини, яку проводить фахівець.

Після ретельного огляду машини, майстер розповість власнику про те, що саме слід провести (які заміни термінові, а які роботи потрібно провести найближчим часом). Далі послуги та вартість сервісу погоджуються, також строк виконання робіт, і на підставі домовленостей фахівець розпочинає обслуговування авто.

Якщо знаходячись в Києві вам знадобиться послуга автосервісу, в якому проводять заміну амортизаторів по найкращій ціні, звертайтеся до нас – в майстерню по ремонту і сервісу автомобілів «М.А.Р.С.»! Ми готові допомогти вам усунути цю проблему, а також можемо запропонувати безліч різних видів робіт по ремонту та обслуговуванню авто різних марок та моделей. У нас є необхідне обладнання, інструмент, а головне – штат кваліфікованих майстрів з великим досвідом. До нас можуть звернутися як кияни, так і гості міста, а також мешканці Київської області.

Ціна заміни передніх амортизаторів чи задніх складається з декількох факторів. До загальної суми закладена вартість:

  • безпосередньо нових оригінальних запчастин;

  • необхідних послуг (підбору запасних частин, демонтаж старих і зношених деталей, встановлення нових елементів, перевірка функціональності відповідних систем авто);

  • консультацій фахівців автосервісу.

Ми встановлюємо на автомобілі оригінальні запчастини або при бажанні клієнта аналоги, але лише перевірених виробників. При заміні передніх амортизаторів ціна оригінальних деталей трохи вища за альтернативні, але їх якість та чітка відповідність вузлам керування транспортним засобом гарантовані виробником авто.

Майстерня по ремонту і сервісу автомобілів «М.А.Р.С.» - це надійний та найкращий вибір у столиці, де вам будуть запропоновані якісні послуги та демократичні ціни. Записатися на діагностику та ремонт можна онлайн (заповнивши заявку на сайті) або подзвонивши по вказаному номеру телефону.

Заміна амортизаторів - висококласні послуги технічного обслуговування в Києві

СТО МАРС - це сучасний сервіс з обслуговування автомобілів, що пропонує такі послуги як: заміна гальмівної рідини або то автомобілів преміального рівня. Наша робота спрямована на те, щоб ви отримали бажаний результат та професійний ремонт автомобіля. Для того, щоб дізнатись, яка ціна заміни ремня грм або скільки коштує капремонт двигуна зв'яжіться з нами по телефону, наша компетентна команда направить вас та допоможе отримати найкращі послуги на СТО.

Заміна амортизаторів - шлях до перевіреного обслуговування

Також ми пропонуємо такі додаткові послуги як шиномонтаж переобувка, тому, що потрібно уважно стежити за технічним станом автомобіля для безпечної і надійної їзди. Наше завдання - надати вам найкращу якість який потрібен вашому автомобілю, та якщо ви в пошуку де надійний ремонт супортів, обов'язково скористайтеся нашим сервісом адже ціни і результат вас приємно здивують, отримати більше інформації у вас буде змога на сторінках сайту sto-mars. Записатися