Завантаження

Заміна повітряного фільтра

Наші послуги
Заміна повітряного фільтра

Заміна повітряного фільтра

Для чого потрібна заміна повітряного фільтра 

Повітряний фільтр захищає впускну систему двигуна від потрапляння пилу, що запобігає його швидкому зносу та пошкодженню. Також він вловлює різні шкідливі речовини, які можуть негативно впливати на роботу мотора. Своєчасна заміна повітряного фільтра підтримує оптимальне функціонування двигуна, забезпечує його довговічність.

Найбільш популярні паперові моделі, у яких повітря проходить через оброблений смолами пористий папір, здатний вловлювати найдрібніші частинки. Залежно від конструкції вони можуть бути кільцевими, циліндричними або панельними. 

У процесі експлуатації автомобіля деталь поступово заповнюється пилом, брудом та іншими часточками, які погіршують її прохідність. Через це у систему проникає менше чистого повітря, що знижує ефективність згоряння палива та негативно впливає на потужність двигуна. 

Також забруднення може спричинити підвищену витрату палива. Оскільки двигун не отримує достатньо кисню для повного згоряння палива, автомобіль витрачатиме його більше при проходженні тієї ж дистанції. 

Заміну повітряного фільтра рекомендується здійснювати відповідно до рекомендацій виробника автомобіля. Зазвичай це відбувається під час кожного технічного обслуговування, приблизно після 15 000–30 000 км пробігу. Однак частота проведення процедури залежить і від умов експлуатації транспортного засобу. Жителям великих міст її варто проводити частіше, оскільки авто піддається більшому навантаженню. Це стосується також водіїв, яким доводиться часто їздити піщаними або ґрунтовими дорогами.

Етапи заміни повітряного фільтра 

Процедура, яка необхідна для підтримки належної роботи мотора, є досить простою. Проводиться вона в кілька етапів: 

  • Підготовка. Транспортний засіб встановлюють на рівній поверхні, переконавшись, що двигун повністю охолонув. Також необхідно вимкнути акумулятор.

  • Видалення старої деталі. Від'єднують затискачі або болти, що фіксують корпус фільтра, а також датчики та шланги. Обережно знімають фільтрувальний елемент, намагаючись не зачепити інші деталі авто. Заміна повітряного фільтра потрібна, якщо він брудний або пошкоджений. 

Нову деталь встановлюють і надійно фіксують, попередньо очистивши вологою ганчіркою відсік, шланг, що всмоктує, та інші поверхні. Завершальним етапом є перевірка роботи двигуна. Він повинен працювати без сторонніх шумів чи вібрацій. 

Чому варто звертатись на СТО «М.А.Р.С.» для заміни повітряного фільтра

Процедура не потребує особливих зусиль. Але варто враховувати, що на одних транспортних засобах вона проходить швидко та легко, а на інших можуть виникати певні труднощі, пов'язані з доступом до системи очищення. На деяких авто дістатися до потрібного місця складніше.

На спеціалізованій автосервісній станції працюють фахівці, які володіють необхідними знаннями та досвідом, щоб правильно провести діагностику та ремонт авто. У майстерні є необхідне обладнання, яке дає змогу ефективно та якісно замінити повітряний фільтр. 

Крім того, звернення на СТО допомагає заощадити час. Фахівці швидко проведуть заміну, використавши оригінальні запчастини, які є на складі. Клієнту не доведеться шукати їх самостійно, також він отримає гарантію як на роботу, так і на автозапчастини. 

Професійна допомога гарантує безпеку експлуатації автомобіля. Щоб скористатися послугами автосервісу, потрібно записатися на візит, залишивши заявку на сайті. Також можна зателефонувати адміністратору та узгодити час відвідування.

Заміна повітряного фільтра - якісні послуги СТО в столиці

СТО МАРС - це якісний ремонт авто, що пропонує такий вид послуг як: заміна сайлентблоків задньої балки або техобслуговування автомобіля професійного рівня. Ми працюємо з однією ціллю - щоб ви отримали найкращий результат та якісне обслуговування автомобіля. Для того, щоб визначити, яка ціна шиномонтажу чи скільки коштує капітальний ремонт двигуна наберіть наш номер, наша група кваліфікованих фахівців надасть вам орієнтир та забезпечить вам найкращий технічний сервіс на СТО.

Заміна повітряного фільтра - Ваша дорога до відмінного сервісу

В нашому СТО ви зможете скористатися такими сервісами як заміна моторного масла, оскільки важливо регулярно дбати про стан автомобіля для того, щоб ви могли насолоджуватися кожною поїздкою без непокою про технічний стан автомобіля. Ми працюємо, щоб створити для вас якісний ремонт який потрібен вашому автомобілю, якщо ви в пошуку де можна отримати професійний ремонт та обслуговування автомобілів, обов'язково скористайтеся нашим сервісом адже ціни і рівень сервісу вас приємно вразять, отримати більше інформації ви матимете можливість серед сторінок сайту СТО МАРС. Записатися