Завантаження

Заміна оливи

Наші послуги
Олива

Олива

Потрібна заміна масла в Києві? – Телефонуйте в СТО «М.А.Р.С.»

Ви знаходитесь саме на тій сторінці сайту СТО «М.А.Р.С.», де можна дізнатися важливі деталі про буденну, проте досить важливу процедуру для всіх власників автівок. Водії-початківці та досвідчені кермувальники впевнені у тому, що стратегічно правильно довірити заміну оливи у двигуні фахівцям, а не займатись цим самостійно, оскільки треба ідеально знати технологію та правильно підбирати матеріали. Стратегічно вірно довірити це майстрам, звернувшись на СТО «М.А.Р.С.». Окрім того, сервіс відбувається оперативно та на нього надається гарантія.

Базове завдання компонента – підвищення еластичності поверхні деталей двигуна, завдяки чому він оптимально та надійно працює. Наявність шару оливи — обов’язкова умова для налагодженої роботи агрегата.

Що вказує на те, що потрібно робити заміну моторного масла?

Варто замінювати цю рідину кожні 7000 – 10000 км пробігу, проте це умовна позначка. Якщо ж автівка експлуатується в складних умовах (їзда по полю, бездоріжжю), або у регіоні різкі стрибки температури, – це треба робити частіше. Плюс, на регулярність заміни впливає марка авто, його вік, робочий стан двигуна. Також роль у частоті заміни моторного масла відіграє і те, у місті чи за його межами експлуатується транспортний засіб. Якщо ж мова йде про рух на невеликих швидкостях, часті запуски, затори на дорозі, тоді заміна потрібна частіше. Регулярна сервісна перевірка допоможе визначити, коли потрібна своєчасна заміна.

При цьому майстри рекомендують не відкладати надовго процедуру, навіть, якщо не закінчився заявлений виробником робочий ресурс, а записатися на процедуру, якщо при промацуванні спеціальним щупом масло інтенсивного чорного кольору з нагаром та характерним неприємним запахом. Рекомендується при заміні мастила міняти й фільтри.

Як здійснюється заміна оливи у двигуні?

Досвідчені фахівці СТО «М.А.Р.С.» дотримуються таких етапів:

  1. Візуальна діагностика та діагностика завдяки щупу.

  2. Нагрівання мотора до робочої температури.

  3. Встановлення транспортного засобу на підіймач.

  4. Демонтаж кришки маслозаливної горловини.

  5. Продування й очищення зливної пробки й піддона картера.

  6. Демонтаж фільтра.

  7. Злив зношеного масла у спеціальний піддон.

  8. Очищення привалочної площини, заправляння прокладки в паз та встановлення нового фільтру.

  9. Очищення від сміття магнітної пробки піддона.

  10. Заливання оливи до максимальної позначки.

Далі під час заміни моторного масла прокручується двигун без пуску, перевіряється рівень і доливається до потрібної позначки. Після прогріву мотора здійснюється контрольна перевірка цілісності конструкції.

Заміна масла у двигуні – обов’язковий елемент в експлуатації автомобіля

Процес незамінний для автівок різних марок та років випуску. Якщо це вчасно не робити, тоді ремонт мотора вийде на порядок дорожчим, а то і зовсім треба буде встановлення нового, і суттєво підвищується ризик аварійних ситуацій. З часом та під час експлуатації рідина старіє, у ній з’являються додаткові присадки, сліди корозії, стружка та металева пудра. Негативно на якість впливає контакт з вихлопними газами, високою температурою.

Не відкладайте заміну моторного масла, а телефонуйте, або записуйтесь на зручний час та день для візиту на СТО у Києві. Гарантовано отримаєте індивідуальний підхід, правильний вибір рідини для конкретної автівки та рекомендації, як продовжити експлуатаційний період. Працюємо для вашої зручності навіть у суботу. У середньому процедура проводиться 30–90 хвилин залежно від того, чи буде додаткове промивання та актуального стану двигуну.

Олива - преміальне обслуговування автомобілів у Києві

СТО МАРС - це Топ СТО в Києві, який має послуги по: компьютерна діагностика чи технічне обслуговування автомобілів преміум-класу. Ми працюємо для того, щоб ви отримали бажаний результат та професійний ремонт автомобіля. Для того, щоб дізнатись, яка вартість обслуговування авто чи скільки коштує шиномонтаж напишіть нам, наша група кваліфікованих фахівців надасть вам орієнтир та забезпечить вам найкращий технічний сервіс на СТО.

Олива - ваші кроки до відмінного сервісу

Ми також надаємо такі сервіси для зручності наших клієнтів як діагностика машини, тому, що важливо своєчасно доглядати за автомобілем для вашої безпеки на дорозі. Наше завдання - надати вам найкращий сервіс який потрібен вашому авто, якщо ви шукали де можна знайти професійний ремонт коробок автомат, рекомендуємо звернутися до нас адже ціни та рівень виконання вас приємно здивують, дізнатися більше ви матимете можливість серед сторінок сайту sto-mars.com.ua. Записатися