Завантаження

Заміна роликів

Наші послуги
Заміна роликів

Заміна роликів

Причини виходу з ладу та регулярність заміни натяжного ролика

Газорозподільна система мотора автівки складається з кількох вузлів, які працюють синхронно. Одночасне обертання забезпечує ремінна передача, в якій за роботу ременя відповідають натяжний та обвідні ролики. Натяжні призначені для підтримки необхідного натягу ременя, обвідні – забезпечують його правильне положення, збільшують кут охоплення ременя на привідних шківах, синхронізують обертання колінчатого та розподільного валів. Запчастини перебувають під високим робочим навантаженням, яке провокує швидкий знос. Заміну натяжного ролика рекомендовано проводити разом зі зміною ременя ГРМ, проте, при появі симптомів зносу та зламу ремонт проводиться окремо. Про необхідність візиту на СТО свідчать:

  •  збільшення рівня вібрацій під час роботи мотора;

  •  свист і сторонні звуки, локалізовані під капотом, під час запуску двигуна;

  •  нестабільна робота силового агрегату в одному або кількох режимах;

  •  при огляді ременя ГРМ помітний його нерівномірний знос.

Планова заміна регламентується виробником автівки, в середньому становить кожні 60-120 кілометрів пробігу або 2-4 роки експлуатації.

Експлуатаційний ресурс обвідних роликів становить близько 80 000 кілометрів. Передчасний вихід з ладу може бути пов’язаний з надмірним чи, навпаки, занадто слабким натягом, зміщенням ременя, потраплянням забруднень і сторонніх часток між ременем і роликом.

Заміна натяжного та обвідного ролика: конструкція та види запчастин

Заміну натяжного ролика проводять з використанням деталей певної конструкції:

  • Ексцентриковий – складається з підшипника, втулки та накладки з пластику, яка контактує з ременем. Отвір всередині втулки зміщений від центру. Натяг реалізується зміщенням положення деталі.

  • З кронштейном – сам ролик нерухомий, зафіксований на кронштейні, а переміщення кронштейна регулює зусилля натягу. В ряді моделей кронштейн пружинний для самостійного регулювання натягу. 

В основі обвідних – радіальний підшипник, на зовнішнє кільце якого встановлений шків з металу або пластику. Залежно від типу шківа бувають:

  • гладкі, з рівною поверхнею;

  • рифлені, зовнішня поверхня має неглибокі канавки;

  •  зубчасті – на поверхні розташовані поперечні зубці.

Новий пристрій вибирають виключно за рекомендаціями виробника транспортного засобу. Способи встановлення обумовлені конструкцією двигуна, в одних випадках вимагається зняття ременя ГРМ, в інших – він лишається на місці. Після заміни механічного натяжного ролика необхідне регулювання з використанням спеціалізованого інструмента. Автоматичні моделі вимагають лише правильного монтажу.

Заміна натяжного ролика в сервісному центрі «М.А.Р.С.»

Правильне функціонування систем приводу необхідне для коректної роботи силового агрегату. Заміна натяжного та обвідних роликів – один з напрямів роботи СТО «М.А.Р.С.». Фахівці компанії виконують ремонт різних марок та моделей автівок з дотриманням регламенту, рекомендованого виробником. Для заміни використовуються оригінальні та високоякісні деталі. Майстерня має власний склад запчастин, фахівці підберуть необхідну деталь, узгодять її встановлення та всі інші роботи з клієнтом. На запчастини та виконані роботи надаються гарантії до 12 місяців. Діють конкурентні ціни як на деталі, так і на роботу. Вартість та строки попередньо узгоджуються з замовником, співробітники дотримуються завчасно обумовленого бюджету. Розуміючи важливість мати справну машину, майстри працюють швидко. Аби не втрачати час на очікування, діє попередній запис за телефонами, вказаними на сайті, або за допомогою кнопки зворотного дзвінка.

Заміна роликів - висококласні послуги технічного обслуговування в Києві

STO MARS - це гарантована якість ремонту автомобіля, який пропонує такі послуги як: заміна тяги стабілізатора або технічне обслуговування гальмівної системи професійного рівня. Ми працюємо для того, щоб ви отримали бажаний результат та високоякісний сервіс автомобіля. Щоб дізнатись, яка ціна на розвал сходження або скільки коштує заміна масла напишіть нам, наша група кваліфікованих фахівців надасть вам інформацію та гарантує вам найкращий технічний догляд за автомобілем.

Заміна роликів - Ваш шлях до високоякісного обслуговування

Також ми пропонуємо такі додаткові послуги як розвал сходження, тому, що важливо своєчасно доглядати за автомобілем для того, щоб ви могли насолоджуватися кожною поїздкою без непокою про технічний стан автомобіля. Наша мета - створити для вас гарантовану якість який потрібен вашому автомобілю, та якщо ви в пошуках де можна отримати надійний ремонт коробка автомат, обов'язково звертайтесь адже ціна і якість виконання неодмінно вас здивують, дізнатися більше інформації у вас буде змога на веб-сторінках sto-mars. Записатися