Завантаження

Ремонт кондиціонерів авто

Діагностика кондиціонеру.
Діагностика кондиціонеру.
Заміна помпи
Заміна помпи
Заміна радіатору
Заміна радіатору
Заміна антифризу
Заміна антифризу
Заміна радіатору пічки
Заміна радіатору пічки
Заміна радіатору кондиціонеру
Заміна радіатору кондиціонеру
Заміна фільтру кондиціонеру
Заміна фільтру кондиціонеру
Озонація салону автомобіля
Озонація салону автомобіля
Заміна патрубків радіатору
Заміна патрубків радіатору
Наші послуги
Системи охолодження і обігріву

Системи охолодження і обігріву

Чому важливо вчасно здійснювати ремонт автомобільних кондиціонерів 

Своєчасний ремонт автокондиціонера забезпечує комфорт поїздки та підтримання оптимального температурного режиму всередині салону. Правильне функціонування пристрою особливо важливе в спеку або при тривалих поїздках. Комфортна атмосфера в салоні важлива не лише для пасажирів. Вона допомагає водію зберігати зосередженість, а значить підвищує безпеку на дорозі.

Крім того, регулярний ремонт системи охолодження допомагає підтримувати якість повітря на належному рівні. Фільтри пристрою вловлюють тверді частинки, пил, пилок та інші забруднення, що важливо для людей, які страждають від алергічних захворювань або астми. 

Своєчасне обслуговування системи допомагає виявляти та усувати невеликі дефекти до того, як вони призведуть до серйозних проблем. Це дає змогу зберегти час та гроші власника автомобіля.

Як зрозуміти, що потрібен ремонт автокондиціонера 

У Києві на станцію технічного обслуговування звертаються власники авто, помітивши відсутність холодного повітря з пристрою та інші ознаки несправності системи:

 • Поява неприємних запахів при включеному кондиціонері. Причиною може бути накопичення бактерій, що не лише спричиняє дискомфорт, але й негативно впливає на здоров'я пасажирів та водія.

 • Підвищення рівня шуму. Це може бути результатом зносу або поломок певних компонентів кондиціонера авто. Ремонт на станції технічного обслуговування допоможе усунути проблему.

 • Погіршення загальної продуктивності автомобіля. Якщо потужність двигуна знижується чи автомобіль починає швидко нагріватися, то це може бути наслідком неефективної роботи системи охолодження.

Ремонтні роботи повинні проводитися тільки досвідченими фахівцями. Професійні послуги допоможуть усунути проблему та зроблять пересування комфортним у будь-яку погоду.

 

Ремонт автокондиціонерів у Києві на СТО «М.А.Р.С.»: точність діагностики та якісне обслуговування 

Перед тим як розпочати ремонтні роботи, фахівці проводять огляд системи, перевіряють працездатність її елементів, переконуються у відсутності протікань. Якщо виявлено пошкодження або несправності, здійснюється ремонт автомобільного кондиціонера. 

Елементи, які найчастіше виходять з ладу.

 

Місце проблеми

                    Причини

Компресор

 • Витік холодоагенту через тріщини на корпусі та розгерметизацію; 

 • зношений та ослаблений привідний ремінь;

 • порушена робота електроланцюгів.

Конденсатор 

 • Забруднення решітки

Випарник 

 • Закупорений патрубок для відведення вологи;

 • забруднення;

 • корозія.

Ресивер-осушувач

Порушена технологія заправки холодоагентом.

З ладу можуть вийти також датчики та складна електроніка. Спеціалісти автосервісу “М.А.Р.С.” готові допомогти, гарантують правильне та якісне обслуговування. Вони точно визначать причину проблеми, вибудують стратегію ремонту автокондиціонера. Якщо виявлено витік фреону, здійснять заправку холодагенту. Майстри не будуть наполягати на проведенні заходів, у яких на цей момент немає потреби.

Звернення на СТО надає ряд переваг:

 • своєчасне виявлення несправностей;

 • профілактика серйозних проблем;

 • професійні рекомендації щодо належного догляду за обладнанням;

 • помірні ціни на послуги та запчастини, які є на власному складі;

 • гарантія якості роботи.

Для запису на автосервіс можна скористатися онлайн-формою або зателефонувати менеджеру. На станції технічного обслуговування є всі необхідні умови для виконання робіт будь-якої складності.

Ремонт кондиціонерів авто - працюйте лише с професіоналами СТО МАРС

STO MARS - це гарантована якість ремонту автомобіля, де ви знайдете такий вид послуг як: діагностування гальмівної системи або то автомобілів преміального рівня. Ми працюємо з однією ціллю - щоб ви отримали максимальний комфорт та гарантовану якість ремонту авто. Щоб дізнатись, яка вартість діагностики авто або скільки коштує заміна масла в машині наберіть наш номер, наша компетентна команда спрямує вас та допоможе отримати найкращий сервіс в нашому центрі.

Ремонт кондиціонерів авто - дорога до надійного обслуговування

Окрім цього, у нашому сервісі є такі можливості як діагностика кондиціонерів, адже необхідно ретельно доглядати за автомобілем для того, щоб ви могли насолоджуватися кожною поїздкою без непокою про технічний стан автомобіля. Наша мета - створити для вас гантований сервіс який необхідний вашому автомобілю, та якщо ви шукали професійних механіків, які здійснюють якісний ремонт гальмівних систем, рекомендуємо випробувати наш сервіс адже ціни і рівень сервісу неодмінно вас здивують, ознайомитися детальніше ви зможете на веб-сторінках STO MARS. Записатися