Завантаження

Заміна антифризу

Наші послуги
Заміна антифризу

Заміна антифризу

Заміна антифризу для підвищення експлуатаційних характеристик автомобіля

Заміна охолоджувальної рідини (антифризу) – завдання, з яким стикається кожний водій легкового чи вантажного транспортного засобу. Рідина – неодмінна умова для забезпечення роботи двигунів. Її завдання — зниження температури, перенесення зайвого тепла до радіатора і його відвід для того, щоб двигун не перегрівся. Проведення такої сервісної процедури, як заміна антифризу, обов’язкове, оскільки при кожному водінні двигун нагрівається і варто зробити усе можливе, щоб він не перегрівся зовсім. 

Коли необхідна заміна антифризу?

Періодичність, коли треба проводити подібне сервісне обслуговування у двигуні, традиційно зазначається в інструкції, яка наклеєна на місткості для зберігання. У середньому, регулярність заміни складає 45–55 тис. км пробігу – раз на 2,5–3 роки. Проте робити заміну антифризу потрібно частіше у таких випадках:

 • Складні погодні умови.

 • Погане дорожнє покриття, їзда по ґрунту, піску, глині.

 • Несвоєчасність проведення діагностики системи охолодження, що спровокувала несвоєчасну заміну деталі, яка вийшла з ладу і «зачепила» інші.

Про те, що потрібно робити сервіс, водій може зрозуміти завдяки типовим ситуаціям:

 1. При візуальному огляді розширювального бачка спостерігається осад у рідині, або маса, схожа на желе. Також подібна маса може осідати на стінках бачка.

 2. При мінусовій температурі рідина швидко густішає.

 3. Електричний вентилятор автоматично спрацьовує навіть без потреби.

Про необхідність проведення процедури для автівки може повідомити й фахівець СТО, який проводить заплановану комплексну діагностику і за потреби вирішує недоліки. 

Варто звернути увагу на причини необхідної заміни. Так, серед них варто вказати на такі:

 1. Пошкодження гумових патрубків.

 2. Поломка помпи.

 3. Пробиття обігрівача, радіатора, а відтак і необхідність їхньої заміни.

Інколи при потраплянні води разом із антифризом у бачок, потрібне промиття і заміна комплектуючих.

Етапи заміни антифризу на професійному СТО

Звертаючись на СТО «М.А.Р.С», гарантовано отримуєте професійний підхід фахівців, а також те, що процес відбуватиметься із використанням професійного обладнання. Це дає змогу зменшити ризик протікання і розгерметизації, якби заміна антифризу проводилась самостійно.

Говорячи про базові етапи у процесі, зупинимося на таких:

 1. Відкриття системи, злив старої рідини завдяки відкриттю нижнього патрубка.

 2. Проведення ретельного промивання, очищення від забруднень та відкладень радіатора.

 3. Залиття нової порції охолоджувача в об’ємі, що відповідає об’єму системи охолодження.

Довіряючи діагностику і послідовну заміну охолоджувальної рідини фахівцям, впевнені — вони підбирають якісну рідину, яка відповідає типу автівки, двигуна та має необхідні допуски та сертифікати на підтвердження якості. На вибір клієнтів запропоновані варіанти як у бюджетному, середньому, так і преміум ціновому сегментах.

Чому варто довірити заміну охолоджувальної рідини СТО «М.А.Р.С»?

Нові та постійні клієнти у столиці відзначають конструктивний підхід – заміна антифризу здійснюється тоді, коли це дійсно необхідно, підтверджено результатами діагностики. Якщо вчасно не провести процедуру, – висока ймовірність того, що двигун перегріється, вийде з ладу і подальший ремонт та сервісне обслуговування вийде дорожче у декілька разів.

Звертаючись до сервісу, оперативно розв'яжете питання з автівкою іноземного виробництва. Додатково отримаєте консультації від фахівців на предмет продовження терміну безпечної експлуатації. Телефонуйте, або записуйтесь на зручний день та час на сайті. Працюємо у будні та суботу за зручним графіком.

Заміна антифризу - преміальне обслуговування автомобілів у Києві

СТО МАРС - це сучасний сервіс з обслуговування автомобілів, який має послуги по: заміна щеплення dsg або технічне обслуговування ходової частини преміум-класу. Наша робота спрямована на те, щоб ви отримали найкращий результат та високоякісний сервіс автомобіля. Для того, щоб встановити, яка ціна шиномонтажу чи скільки коштує шиномонтаж залишіть заявку на сайті, наша група кваліфікованих фахівців проконсультує вас та забезпечить вам першокласний сервіс автомобіля.

Заміна антифризу - Ваш шлях до високоякісного обслуговування

Окрім цього, у нашому сервісі є такі можливості як дезинфекція авто, тому, що потрібно уважно стежити за технічним станом автомобіля для вашої безпеки на дорозі. Наша ціль - створити для вас гантований сервіс який підходить вашому автомобілю, та якщо ви в пошуках де можна знайти професійний ремонт автомат коробки, рекомендуємо випробувати наш сервіс адже ціна і рівень сервісу вас приємно здивують, ознайомитися детальніше у вас буде можливість на сайті sto-mars. Записатися