Завантаження

Заміна радіатора кондиціонера

Наші послуги
Заміна радіатору кондиціонеру

Заміна радіатору кондиціонеру

Заміна радіатора кондиціонера для продовження працездатності автівки

Радіатор – частина системи кондиціонування, від якої прямо залежить комфорт перебування у салоні автівки у спекотну пору року. Заміна радіатора – вимушена міра для того, щоб відновити роботоздатність кондиціонера, повернути свіжість, чистоту повітря, що потрапляє у салон, а відтак комфорт для водія та пасажирів. Радимо для проведення цього процесу залучати фахівців СТО «М.А.Р.С», оскільки самостійна заміна відбувається доволі довго через відсутність досвіду, знань, і не завжди закінчується з позитивним результатом.

Коли необхідна заміна радіатора кондиціонера в автомобілі

Нова деталь час від часу необхідна для легкової та вантажної автівки. Говорячи про основні ознаки, що вказують на необхідність оперативного проведення заміни радіатора охолодження по адекватній ціні, назвемо такі:

 

 1. У салоні поганий запах, відсутня свіжість, а навпаки є «присмак» пилу, бруду.

 2. Цей стан стає більш активним при увімкненні кондиціонера.

 3. Замість свіжого холодного повітря в салоні дує тепле повітря часом з поганим запахом.

 4. Візуальна втрата цілісності решіток у салоні у зоні торпедо, дверей.

Говорячи про базові причини, що призводять до виходу деталі з ладу, виділяють такі:

 1. Розгерметизація системи кондиціонування в одному, або декількох місцях.

 2. Потрапляння фреону у кондиціонер як наслідок несправностей.

 3. Забруднення трубок і сот.

 4. Корозія деталі.

 5. Природне зношування.

 6. Механічні пошкодження, що виникають у процесі використання, поява мікротріщин.

Для того, щоб визначити, що причина поломки кондиціонера саме в цій деталі, досвідчені фахівці проводять комплексну діагностику.

Заміна радіатора кондиціонера на СТО «М.А.Р.С» – комплексний підхід

Нові та клієнти, які стали постійними, відзначають, що проводиться заміна радіатора кондиціонера лише тоді, коли результати діагностики вказали на необхідність процесу. Для цього окрім візуального огляду, використовується спеціальне приладдя, а за потреби спеціальний барвник, який дає змогу за допомогою ультрафіолетової лампи методом опресування чітко побачити локацію несправності. Використання способу дає змогу побачити мікротріщини, які непомітні людському оку. Якщо їх вчасно не помітити, то протягом декількох тижнів з дати появи усі зусилля заправлення фреоном зведуться нанівець. Якщо вчасно не здійснити сервіс і не встановити нову деталь, — висока ймовірність того, що буде частково зруйнований компресор системи кондиціонування.

Говорячи про переваги обслуговування автівки саме на СТО «М.А.Р.С», варто наголосити на адекватній ціні на заміну радіатора кондиціонера, а також й інші плюси:

 1. Великий складський запас деталей для різних брендів автівок іноземного виробництва та різних років випуску.

 2. Оперативне проведення діагностики; можливість виявлення інших супутніх недоліків, проведення при необхідності промивки деталей системи.

 3. Рекомендації фахівців на предмет продовження терміну експлуатації нової деталі, щоб постійно насолоджуватися свіжістю та прохолодою в салоні.

 4. Надання гарантій на проведений сервіс.

У відгуках клієнтів підкреслюється прозорість та чесність роботи – заміна радіатора кондиціонера проводиться лише у тих випадках, коли це дійсно необхідно.

Запишіться на зручний день та час для відвідування СТО, зателефонувавши менеджерам, або написавши електронний лист. Для зручності працюємо навіть у суботу. Телефонуйте та записуйтесь до майстрів СТО у Києві, аби завчасно попередити потенційні проблеми із кондиціонуванням та зекономити на ремонті усієї системи.

Заміна радіатора кондиціонера - якісні послуги СТО в столиці

СТО МАРС - це Топ СТО в Києві, що пропонує такий вид послуг як: заміна гальмівної рідини або технічне обслуговування гальмівної системи преміального рівня. Ми працюємо з однією ціллю - щоб ви отримали максимальний комфорт та якісний ремонт авто. Для того, щоб визначити, яка ціна на розвал сходження або скільки коштує заміна тормозних колодок залишіть заявку на сайті, наш професійний колектив спрямує вас та допоможе отримати найкращі послуги на СТО.

Заміна радіатора кондиціонера - ваші кроки до відмінного сервісу

Наш сервіс надає такі послуги як заміна масла акпп, оскільки важливо ретельно стежити за автомобілем для того, щоб ви могли бути спокійні щодо стану вашого автомобіля під час подорожей. Наша мета - надати вам найкращий сервіс який потрібен вашому авто, та якщо ви в пошуках де можна знайти професійний ремонт коробки мкпп, обов'язково звертайтесь адже ціна і результат вас приємно вразять, ознайомитися детальніше ви матимете можливість у розділах сайту sto-mars. Записатися