Завантаження

Заміна радіатора пічки

Наші послуги
Заміна радіатору пічки

Заміна радіатору пічки

Заміна радіатора пічки силами СТО «М.А.Р.С» – правильне рішення

Деталь в легковому чи вантажному транспорті бере на себе роль елементу обігріву — через неї потрапляє тепле повітря. Завдяки їй у салоні тривалий час підтримується необхідна та комфортна атмосфера у холодну пору року. Вона розташована у середині панелі приладів і доволі проблематично виймається, особливо без професійних знань. Саме тому стратегічно вигідно звернутися до фахівців.

Що вказує на необхідність заміни радіатора пічки?

Частіше за все водії звертаються по допомогу до фахівців СТО у таких випадках:

 1. Занадто слабкий, або повністю відсутній потік гарячого повітря в салоні.

 2. При ввімкненні пічки швидко з’являється неприємний запах, часто з нотами горілого, або пилу.

 3. Гучна робота вентилятора із підвищеним рівнем шуму, вібрації, навіть, коли автівка не рухається по складній, брудній поверхні.

 4. Візуально помітний бруд чи пил на решітці радіатора.

 5. Аварійна ситуація, спостерігається механічне пошкодження деталі.

Говорячи про базові причини виходу з ладу такої деталі та необхідність проведення заміни радіатора пічки, варто назвати такі:

 1. Несвоєчасна перевірка стану, позбавлення пилу та сміття, що регулярно накопичується на решітках.

 2. Негативний вплив часу.

 3. Активне розповсюдження корозії.

 4. Відсутність регулярності у заміні повітряного фільтра салону.

 5. Регулярна їзда на складних (чорнозем, глина, пісок), забруднених ділянках дороги.

Часто провокує втрату робочого ресурсу комплекс причин, і тільки встановлення нової деталі замість старої розв'язує питання.

Як технологічно відбувається заміна радіатора пічки?

Перш за все, відбувається візуальний огляд, а за потреби із залученням діагностичного обладнання. Далі відбуваються етапи:

 

 1. Відкручування гайок, болтів, що фіксують консоль, панель управління.

 2. Від’єднання приладів, у тому числі радіатора.

 3. Підключення нової деталі.

 4. Перевірка цілісності під’єднання.

 5. Повернення декоративних елементів на свої місця.

Звертаючись до фахівців для заміни радіатора пічки, будете впевнені у тому, що процес пройде швидко, при цьому всі деталі знову будуть поставлені на свої місця без втрати експлуатаційного ресурсу.

Заміна радіатора пічки на СТО «М.А.Р.С»: базові причини звернення до станції техобслуговування

Нові та постійні клієнти відзначають професійність майстрів, наявність досвіду та необхідного обладнання для проведення діагностики. Завдяки сформованому складу деталей, заміна радіатора пічки буде відбуватися швидко попри те, якого віку випуску транспортний засіб, вітчизняного чи іноземного виробництва. Зможете обрати варіант з урахуванням допустимої вартості.

Говорячи про інші переваги співробітництва, окреслимо такі:

 1. Можливість запису телефоном, або через сайт і електронну пошту.

 2. Досвідчені майстри.

 3. Проведення діагностики, що може додатково навіть на стартовому етапі виявити інші несправності, і своєчасно їх виправити.

 4. Адекватні ціни на діагностичні та ремонтні роботи.

 5. Надання гарантії на виконаний сервіс.

Якщо потрібна планова, або оперативна заміна радіатора пічки, що відповідає технологічним особливостям процесу, розв'язує проблеми та доступна за адекватною ціною, — тоді варто звернутися на СТО «М.А.Р.С», яке обслуговує клієнтів зі столиці. Окрім того, часто звертаються і водії, у яких виникли проблеми у дорозі на цій ділянці траси, і вони у пошуку тих, хто допоможе виправити ситуацію. Самостійно здійснювати технічну процедуру важко, нераціонально, особливо, якщо немає відповідного досвіду, інструментів.

Телефонуйте, записуйтесь на зручний день і час, аби провести ремонт і повернути комфорт в холодну пору року в салоні для водіїв і пасажирів.

Заміна радіатора пічки - висококласні послуги технічного обслуговування в Києві

СТО МАРС - це якісний ремонт авто, у якому є такий вид послуг як: комп ютерна діагностика автомобіля або трансмісія автомобіля преміум-класу. Ми працюємо з однією ціллю - щоб ви отримали бажаний результат та кваліфіковане технічне обслуговування авто. Для того, щоб визначити, яка ціна заміна масла в машині чи скільки коштує заміна ремня грм запитайте нашого консультанта по телефону, наша група кваліфікованих фахівців надасть вам інформацію та допоможе отримати найкращі послуги на СТО.

Заміна радіатора пічки - Ваш шлях до високоякісного обслуговування

Крім того, наш сервіс пропонує такі послуги як порошкове фарбування, тому, що потрібно уважно стежити за технічним станом автомобіля для безпечної і надійної їзди. Наше завдання - створити для вас найкращу якість який потрібен вашому авто, також якщо ви шукали де отримати якісний ремонт системи охолодження автомобіля, рекомендуємо звернутися до нас адже ціна і рівень сервісу вас приємно здивують, отримати більше інформації ви зможете на сторінках сайту sto-mars.com.ua. Записатися