Завантаження

Порошкове фарбування

Наші послуги
Порошкова покраска супортів

Порошкова покраска супортів

Порошкове фарбування для покращення стану автівки

Перевірене СТО «М.А.Р.С.» пропонує клієнтам зі столиці та регіону порошкову покраску в Києві, аби швидко та результативно відновити цілісність певних деталей, зупинити розповсюдження корозії й суттєво покращити зовнішній вигляд. Водії та власники можуть звернутися за сервісом, що направлений на диски, піддони та частини двигуна. Подібні послуги не тільки розв'язують естетичне питання частин машини, але і сприяють захисту від негативних чинників, суттєво продовжуючи термін служби.

Коли потрібне порошкове фарбування?

Перш за все, такий сервіс для автомобіля як вітчизняного, так і іноземного бренду, потрібен тоді, коли на деталях почала з’являтися корозія, і вона швидко розповсюджується поверхнею. Високий ризик того, що пошкодження пошириться на інші деталі та суттєво погіршить їхній зовнішній вигляд та працездатність. Окрім того, порошкове фарбування в Києві цікаве власникам автівок і в інших випадках:

  1. Можливість продовжити експлуатаційний ресурс, наприклад, дисків завдяки реставрації, а не купівлі та встановленні нових.

  2. Естетичне розв'язання питання.

  3. Підготовка автомобіля до продажу, проведення точкового ремонту, реновації.

  4. Захист деталей від негативного впливу, як-от підвищеної вологості, їзди на складних ділянках, потрапляння пилу, ґрунту, глини, що разом із вологою провокує появу корозії.

Приваблює у виборі методу екологічність, оскільки фарба безпечна для людини та навколишнього середовища, а також те, що гарно лягає на різні види металевих деталей. Допоможемо у реставрації автівки навіть у складних випадках, повернувши цілісність покриття певним деталям.

Як відбувається порошкове фарбування?

Перш за все, під час діагностики майстри погоджують з власником автівки, які саме деталі треба відновити та знаходять потрібний колір. Завдяки майстерності та спеціалізованому обладнанню знімається попередній прошарок фарби, детально зачищається поверхня. 

Після нанесення сухого складу, деталь відправляється в камеру, де здійснюється «запікання» фарби, що гарантує тривалий час експлуатації без пошкодження. Деталі висихають вже через 30 хвилин після процедури Інструмент дає змогу отримати рівномірний відтінок завдяки використанню полімерного порошку, що наноситься методом електростатичного розпилення. 

Чому варто довірити порошкове фарбування в Києві СТО «М.А.Р.С.»?

Перш за все, у відгуках клієнтів, хто вперше звернувся до нас, та тих, хто постійно це робить, підкреслюється лояльна вартість на послугу. Окрім того, зазначаються інші позитивні моменти, серед яких такі:

  • Детальне обговорення з клієнтом масштабу роботи.

  • Підбір ідеального тону. Рівномірне нанесення без потоків, гарантія результату на тривалий час, як у холодну, так і теплу пору року.

  • Оперативність надання сервісу: не потрібне ґрунтування, швидке висихання, раціональне використання порошку.

  • Потрапляння фарби у важкодоступні місця.

  • Наявність досвіду у виконанні навіть найскладніших завдань.

Майстри СТО нададуть рекомендації щодо продовження експлуатаційного ресурсу та догляду за автівкою. Працюємо з понеділка по суботу. Записуйтесь на зручний день та час телефоном, чи через електронну пошту, аби провести порошкове фарбування автівки. Окрім естетичного ефекту, захистите деталі машини від агресивної дії вологи та дорожніх реактивів, що можуть потрапляти на зовнішні та внутрішні елементи, активізуючи абразивне стирання.

Порошкова покраска супортів - преміальні послуги СТО в Києві СТО МАРС

STO MARS - це гарантована якість ремонту автомобіля, де ви знайдете послуги по: заміна сайлентблоків або то автомобілів вищого класу. Наша робота спрямована на те, щоб ви отримали бажаний результат та гарантовану якість ремонту авто. Для того, щоб визначити, яка вартість обслуговування авто чи скільки коштує ремонт акпп зателефонуйте нам, наша команда спеціалістів надасть вам всю інформацію та забезпечить вам ефективне обслуговування автомобіля.

Порошкова покраска супортів - Ваша дорога до відмінного сервісу

Ми також надаємо такі сервіси для зручності наших клієнтів як заміна форсунок, оскільки важливо ретельно стежити за автомобілем для забезпечення ефективності та надійності вашого автомобіля. Наша ціль - створити для вас гарантовану якість який потрібен вашому авто, та якщо ви в пошуку де можна отримати надійний ремонт блока циліндрів, рекомендуємо звернутись до нашого сервісу адже ціни і якість виконання вас приємно вразять, отримати більше інформації у вас буде змога у розділах сайту STO MARS. Записатися