Завантаження

Заміна радіатора

Наші послуги
Заміна радіатору

Заміна радіатору

Заміна радіатора – необхідний елемент для продовження робочого ресурсу деталі

Заміна радіатора, а саме деталі у системі охолодження двигуна, є певною мірою, що дає змогу оптимізувати робочі процеси, а також продовжити роботу самого мотору без необхідності його екстреної заміни. Ця деталь виконує функцію відведення від двигуна зайвого тепла. Згідно з експлуатаційними вимогами, у середньому температура двигуна не повинна перевищувати 110-90 градусів залежно від типу пального. Деталь забезпечує циркуляцію повітря: завдяки осьовому вентилятору здійснюється відвід тепла при русі навіть на незначній швидкості.

Прилад складається з 3 частин:

  1. Верхній бачок.

  2. Нижній бачок.

  3. Профільні трубки разом із тепловідвідними пластинами для передачі надлишкового тепла.

В останні роки ставка у виробництві деталей зроблена на алюміній і пластик, раніше ж найчастіше використовували латунь.

Що вказує на те, що потрібна заміна радіатора?

Самостійно здійснювати діагностику і наступний ремонт – стратегічно неправильно: краще доручити це фахівцям СТО, зробивши це одразу, коли стали помічати у процесі експлуатації певні видозміни. Говорячи про типові ситуації, що вказують на необхідність заміни радіатора, варто назвати такі:

  1. Часте підвищення температури двигуна, на що вказує червона стрілка на панелі приладів.

  2. Візуально помітні краплі рідини, мастильні сліди на нижньому бачку.

  3. Помітне різке падіння рівня рідини у бачку.

Традиційно подібні «симптоми» вказують на те, що потрібен терміновий ремонт. Рідше поломка діагностується під час проведення комплексного огляду автівки фахівцями сервісних центрів. Без правильної і своєчасної заміни радіатора двигун не може підтримувати потрібну температуру, стає потенційно вразливим до перегріву та механічних пошкоджень.

Як відбувається заміна радіатора на новий?

Фахівці СТО «М.А.Р.С» упевнившись після діагностики у тому, що заміна дійсно потрібна, починають роботу з автівкою, яка вже охолола. Спочатку видаляються деталі, що закривають доступ до агрегату – кришки, бампер, інші решітки. Після здійснення демонтажу старої деталі, відбувається очищення місця і встановлюється новий агрегат. Для повноцінного і безпечного запуску системи, вона промивається, потім заливається антифриз і проводиться процедура розвоздушування радіатора.

Після здійснення перевірки роботи агрегату, автівка віддається власнику. До СТО звертаються нові та вже постійні клієнти, яким потрібна заміна радіатора за адекватною ціною і з гарантією на наданий сервіс.

Довіряйте заміну радіатора майстрам СТО «М.А.Р.С»

Фахівці автоцентру здатні оперативно здійснити заміну радіатора, оскільки в наявності широкий асортимент деталі у системі охолодження двигуна для автівок різних брендів та років випуску. До нас звертаються як власники вітчизняних, так і іноземних машин.

Серед інших переваг заміни радіатора, — ціна, що цілковито відповідає професіоналізму майстрів, швидкості процедури без втрати якості. Додатково надаються консультації на предмет продовження експлуатаційного ресурсу деталі, рекомендації у підборі охолоджувальної рідини з урахуванням технічного стану ТЗ, марки, віку. Телефонуйте, або записуйтесь на зручний день та дату через сайт, аби майстри продіагностували машину та за потреби здійснили ремонтні роботи.

Заміна радіатора - преміальне обслуговування автомобілів у Києві

STO MARS - це якісний ремонт автомобіля, у якому є такий вид послуг як: заміна гальмівних колодок чи техобслуговування автомобіля вищого класу. Ми працюємо з однією ціллю - щоб ви отримали максимальний комфорт та професійний ремонт автомобіля. Для того, щоб дізнатись, яка вартість заміни масла в авто або скільки коштує поміняти ремінь грм зв'яжіться з нами по телефону, наша команда експертів надасть вам орієнтир та допоможе отримати найкращий сервіс в нашому центрі.

Заміна радіатора - Ваш шлях до високоякісного обслуговування

Окрім цього, у нашому сервісі є такі можливості як заміна зимових шин на літні, тому, що потрібно уважно стежити за технічним станом автомобіля для того, щоб ви могли їхати з впевненістю. Ми працюємо, щоб надати вам гарантовану якість який підходить вашому автомобілю, також якщо ви в пошуках де можна отримати професійний ремонт рульових рейок, рекомендуємо звернутися до нас адже ціна і рівень сервісу вас приємно здивують, дізнатися більше у вас буде змога в розділах сайту sto-mars. Записатися