Завантаження

Ендоскопія двигуна

Наші послуги
Ендоскопія двигуна

Ендоскопія двигуна

Що таке ендоскопія двигуна

 

Ціна повної діагностики всіх систем автомобіля достатньо висока, але не завжди є потреба у її проведенні. Тому, якщо з'явилися ознаки, які вказують на несправність двигуна, власники авто обирають ендоскопічне обстеження, яке допомагає знайти проблему й при цьому зекономити кошти. 

 

Діагностика дає змогу оцінити стан внутрішніх частин мотора з використанням спеціального інструменту – ендоскопа. Гнучка трубка оснащена підсвіткою та відеокамерою, що допомагає детально оглянути усі внутрішні елементи. Камера передає зображення на екран, тому спеціаліст може проаналізувати стан пристрою в реальному часі.

 

Ендоскопія двигуна, ціна якої доступна для автолюбителів, забезпечує виявлення потенційних проблем, дає змогу запобігти серйозним поломкам і гарантує безпеку експлуатації транспорту. Переваги процедури – мінімальне втручання в роботу мотора, швидка та точна діагностика, а також можливість зберегти відеозапис для подальшого аналізу чи консультації з фахівцями. 

Які проблеми допоможе виявити ендоскопія двигуна (ціна залежить від обсягу робіт)

 

Метод, заснований на використанні ендоскопічної камери, допомагає провести детальний огляд мотора та виявити пошкодження та знос внутрішніх деталей. При тривалій експлуатації та неправильному обслуговуванні можуть:

  • виникати тріщини в циліндрах;

  • зношуватися поршні й поршневі кільця;

  • деформуватися або пошкоджуватися клапани. 

 

Ендоскопічне дослідження дає змогу проаналізувати стан цих компонентів та визначити необхідність їх заміни чи ремонту. Для виявлення проблем із системою випуску відпрацьованих газів також рекомендують проведення ендоскопії двигуна. У ціну послуги входить перевірка каталітичного нейтралізатора, глушника та інших елементів системи.  

 

Проводити процедуру рекомендується при покупці нового транспортного засобу, оскільки сучасні мотори мають невеликий ресурс та не підлягають ремонту. Також діагностування необхідно здійснювати періодично при експлуатації автомобіля. Це допоможе уникнути серйозних проблем з ДВЗ.

Особливості проведення та ціна ендоскопії двигуна на СТО «М.А.Р.С.»

Клієнти автосервісу «М.А.Р.С.» можуть записатися до спеціаліста на зручний для себе час та отримати якісне обслуговування. Попередньо майстер узгоджує з власником транспортного засобу перелік необхідних робіт та повідомляє про вартість обслуговування. Ціна ендоскопії двигуна залежить від марки та моделі автомобіля, мотора та обсягу робіт. 

 

Процедура проводиться на заглушеному та непрогрітому моторі. Спеціаліст викручує свічки запалювання, вводить ендоскоп. Маневруючи трубкою, фахівець оглядає різні частини пристрою для отримання необхідної інформації, знаходить несправності та пошкодження.

 

За результатами дослідження можна оцінити:

  • ресурс мотора;

  • стан камер згоряння, вихлопної труби, впускних та випускних клапанів;

  • якість обслуговування агрегата.


Після проведення ендоскопії двигуна (ціну повідомить спеціаліст) клієнт отримує рекомендації щодо ремонту, заміни деталей та подальшого обслуговування транспортного засобу. Звернувшись в автосервіс МАРС, можна зекономити кошти та час, здійснити огляд внутрішньої частини автомобіля без його розбирання та отримати найтривалішу у Києві гарантію на роботу.

Ендоскопія двигуна - преміальне обслуговування автомобілів у Києві

STO MARS - це сучасний сервіс з обслуговування автомобілів, який пропонує такі послуги як: заміна тяги стабілізатора або то автомобілів преміального рівня. Ми працюємо для того, щоб ви отримали відмінний результат та професійний ремонт автомобіля. Для того, щоб встановити, яка ціна заміни тормозних колодок або скільки коштує ремонт акпп зв'яжіться з нами по телефону, наша команда експертів направить вас та забезпечить вам найкращий технічний сервіс на СТО.

Ендоскопія двигуна - ваші кроки до відмінного сервісу

Ви також можете скористатися такими послугами від нашого сервісу як озонування салону авто, оскільки необхідно уважно доглядати за авто для того, щоб ви могли бути спокійні щодо стану вашого автомобіля під час подорожей. Наша мета - створити для вас гарантовану якість який підходить вашому авто, якщо ви в пошуках де можна знайти професійний ремонт кпп автомат, обов'язково скористайтеся нашим сервісом адже ціна та якість роботи вас точно вразять, дізнатися більше інформації у вас буде можливість в розділах сайту sto-mars.com.ua. Записатися