Завантаження

Заміна втулок стабілізатора

Наші послуги
Заміна втулок стабілізатора

Заміна втулок стабілізатора

Втулки стабілізатора — що це таке, для чого потрібні?

Заміна втулок стабілізатора - це одна з послуг нашого автосервісу, яка має попит. Річ йде про елемент системи, яка відповідає за стабільність та контроль керованості автомобіля під час дорожнього руху. Втулки, разом зі стійками, забезпечують поглинання коливань та поштовхів, коли авто їде нерівною дорогою, а також при гальмуванні та на поворотах, і в цілому сприяють стабільності автомобіля задля уникнення небезпечних аварійних ситуацій. Але з часом, навіть ті, які представлені найнадійнішими світовими виробниками, виходять з ладу, втрачають працездатність та зношуються, бо вичерпали свій ресурс. Втулки втрачають функціональність через погане дорожнє покриття, агресивний стиль водіння, контакти з хімічними реагентами та інше. 

Некероване нормально авто викликає серйозні ризики для різних учасників дорожнього руху. Проблему слід терміново усувати, але робити це лише з професійним підходом та в умовах сучасної, відповідно облаштованої автомайстерні.

Що вказує на вихід з ладу втулок стабілізатора та необхідність проводити їх заміну?

Ознаками того, що прийшов час зробити заміну втулок стабілізатора, можуть бути:

 • тремтіння рульового колеса;

 • стукіт у підвісці, який з'являється на поворотах та при подоланні машиною нерівних ділянок доріг; 

 • сторонні шуми при їзді;

 • вібрація, яка віддається в кермо;

 • заноси авто в сторону тоді, коли рух прямо;

 • збільшення крену кузова авто при виконанні поворотів;

 • загальне ускладнення керуванням транспортного засобу.

Якщо ви почали помічати описані проблеми при управлінні своєю машиною, рекомендуємо вам не гаяти час, а звернутися до автосервісу «М.А.Р.С.» задля їх усунення та якісного ремонту.

Ремонт авто із заміною втулок стабілізатора

Заміна втулок стабілізатора - це процес, який складається з ряду маніпуляцій та видів робіт. Основні етапи наступні:

 1. Діагностика. Вона проводиться кваліфікованими майстрами за допомогою певного обладнання. Спеціаліст визначить проблему та розкаже власнику, що потрібно буде зробити та скільки коштуватиме послуга ремонту.

 2. Демонтаж елемента, який вийшов з ладу. В залежності від того, міняються втулки переднього або заднього стабілізатора, змінюється обладнання для робіт та види маніпуляцій.

 3. Встановлення замість старих демонтованих компонентів системи нових. Якщо ремонтом займаються фахівці нашого сервісу, ми гарантуємо, що встановлюємо нові деталі, лише ті, які відповідають вимогам виробника та мають відмінну якість, високу надійність та міцність.

 4. Перевірка працездатності та налаштування. На цьому етапі майстри проводять кінцеві перевірки правильності розташування втулок та якість їх функціонування, яка забезпечить оптимальну роботу стабілізаційної системи.

 5. Тестування та передача авто його власнику з рекомендаціями користування та гарантіями.

Які переваги заміни втулок на СТО «М.А.Р.С.»?

Майстерня по ремонту і сервісу автомобілів «М.А.Р.С.» пропонує професійні та якісні послуги в Києві, в тому числі й проводимо заміну втулок стабілізатора. Щоб потрапити до нас, вам слід завчасно записатися, щоб майстер чекав вас в визначений час. Зробити це можна:

 • телефоном (номер указаний в верхній частині екрана);

 • заповнивши коротку заявку на сайті.

Ми пропонуємо якісні послуги, на які даємо річну гарантію (безпосередньо на роботи та на встановлені запасні частини). У нас сучасний автосервіс, який виконує ремонти будь-якої складності. У нас при цьому демократичні ціни та винятково індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Заміна втулок стабілізатора - якісні послуги СТО в столиці

STO MARS - це сучасний сервіс з обслуговування автомобілів, у якому є такий вид послуг як: заміна рульової тяги чи техогляд професійного рівня. Ми робимо все можливе, щоб ви отримали максимальний комфорт та професійний ремонт автомобіля. Для того, щоб встановити, яка вартість заміни ремня грм або скільки коштує поміняти масло в машині зв'яжіться з нами по телефону, наш професійний колектив направить вас та забезпечить вам першокласний сервіс автомобіля.

Заміна втулок стабілізатора - Ваша дорога до відмінного сервісу

Також ми пропонуємо такі додаткові послуги як заміна масла в коробці передач, оскільки важливо ретельно стежити за автомобілем для безпечної і надійної їзди. Наша ціль - створити для вас гарантовану якість який підходить вашому автомобілю, та якщо ви в пошуку професійних механіків, які здійснюють якісний ремонт механічної коробки передач, рекомендуємо звернутись до нашого сервісу адже ціна і якість виконання вас точно вразять, дізнатися більше інформації ви зможете у розділах сайту СТО МАРС. Записатися