Завантаження

Авто ТО

Діагностика

Діагностичні роботи вузлів та агрегатів автомобіля

Олива

Олива

Наші послуги

Технічне обслуговування

Технічне обслуговування

Технічне обслуговування авто та його необхідність

 

Кожен автомобіль включає низку систем, які регулярно потребують перевірки стану, а також певних заходів з обслуговування (заміна мастила і т.п.). Професійна діагностика, яка рекомендована виробником, повинна проводитися по переліку, в якому більш ніж 140 показників, і це зможе надати водієві впевненість в тому, що автомобіль перебуває в задовільному технічному стані та здатний безпечно використовуватися.

 

Говорячи про технічне обслуговування автомобіля, мають на увазі комплекс сервісних операцій, передбачених регламентом від виробника для проведення через певний час. Це обов'язкові заходи, необхідність яких обумовлена елементарними факторами. Річ у тому, що під час експлуатації авто відбувається поступове зношування всіх його деталей та агрегатів. Цьому сприяють вібрації, тертя, повітря та волога, температурні перепади, перевантаження та інше. Від постійного контакту і тертя елементів їх деформація неминуча, тож з часом вони вийдуть з ладу та перестануть нормально виконувати свої функції. 

 

Зношеність деталей та витрати мастила чи інших матеріалів - це нормально навіть для авто, яке використовується в ідеальних дорожніх умовах. Та частіше дороги не такі, про які всі мріють. При використанні для буксирування, в умовах бездоріжжя чи високогір'я, з частими зупинками та заторами («міський цикл») або у спортивних змаганнях, зношуваність збільшується.

 

Своєчасне та якісне технічне обслуговування допоможе забезпечити підтримування транспортного засобу в хорошому та працездатному технічному стані, попередити раптові несправності, в тому числі ті, які можуть спричинити надалі більш значні ушкодження систем та привести до дорогого ремонту.

 

Як проводиться технічне обслуговування: види робіт

 

Проведення для авто ТО передбачає комплекс різного роду робіт, які можна згрупувати у два напрямки:

 

  • планова заміна витратних матеріалів;

  • перевірка стану основних вузлів та агрегатів з проведенням окремих ремонтів при виявлені поломки.

 

До «розхідників» відносять моторну оливу, різні види автомобільної рідини (наприклад, трансмісійну, гальмівну, гідропідсилювача кермового управління), всілякі фільтри (такі як паливний, масляний, повітряний і т.п.), свічки запалювання, прокладки тощо.

 

Друга група дій зводиться до повного техогляду з метою проконтролювати працездатність та оцінити стан різних елементів автомобіля, вузлів, агрегатів, від яких залежить безпечність експлуатації автотранспортного засобу. На цьому етапі обов'язково підлягають перевірці підвіска, складові гальмівної системи, ходової частини, елементи кермового керування, електрика, трансмісія та інші.

 

При проведенні техобслуговування дуже важливо ретельно провести всі види контролю та потрібних замін, та зробити це згідно з рекомендаціями конкретного виробника. Зазначені вище роботи двох напрямків повинні проводитися разом, в рамках одного ТО. Річ у тому, що просто замінити гальмівну рідину тоді, коли гальмівний супорт розгерметизований, буде нераціонально, бо проблема не вирішиться. І навпаки, коли всі елементи гальмівної системи оновлені та мають великий ресурс працездатності, без заміни відповідної рідини не можуть забезпечити машині безпроблемне функціонування.

 

Техогляд в автосервісі «М.А.Р.С.» — наші переваги

 

Пройти техогляд в Україні та планове обслуговування вам пропонує СТО «М.А.Р.С.». Наша майстерня такі переваги як:

 

  • проведення робіт в умовах сучасно облаштованого сервісу;

  • сучасний ремонт та стан приміщення;

  • комфортна кімната відпочинку;

  • зручне місцеположення, поруч Ашан та велика транспортна магістраль;

  • 10-тирічна репутація надійної СТО;

  • гарантії на послуги до двох років, а також на використані запчастини;

  • допомогу професіоналів з досвідом;

  • виконання обслуговування згідно з регламентом заводу виробника вашого автомобіля.


Записатися на техогляд до нас ви можете прямо зараз, залишивши заявку на сайті, або телефоном, номер якого зазначений в верхній частині екрана. Якщо виникли питання – скористайтеся кнопкою зворотного зв’язку, ми радо відповімо на них!

Авто ТО - висококласні послуги технічного обслуговування в Києві

STO MARS - це Топ СТО в Києві, який має такі послуги як: заміна колодок або технічне обслуговування гальмівної системи вищого класу. Ми працюємо з однією ціллю - щоб ви отримали найкращий результат та якісне обслуговування автомобіля. Для того, щоб дізнатись, яка вартість діагностики авто чи скільки коштує шиномонтаж залишіть заявку на сайті, наша група кваліфікованих фахівців спрямує вас та забезпечить вам ефективне обслуговування автомобіля.

Авто ТО - дорога до надійного обслуговування

Ви також можете скористатися такими послугами від нашого сервісу як діагностика машин, бо важливо вчасно виконувати технічний огляд авто для вашої безпеки на дорозі. Ми працюємо, щоб надати вам гарантовану якість який потрібен вашому авто, та якщо ви в пошуку де отримати якісний ремонт ходової, пропонуємо випробувати наш сервіс адже ціни і результат неодмінно вас здивують, дізнатися більше інформації у вас буде змога на сайті STO MARS. Записатися