Завантаження

Чистка дросельної заслінки

Наші послуги
Чистка дросельної заслінки

Чистка дросельної заслінки

Що таке дросельна заслінка і чому важлива її чистка 

Дросельна заслінка, чистку якої необхідно проводити регулярно, регулює потік повітря, яке поступає в двигун. Чим більше вона відкрита, тим більше проходить, в результаті чого підвищується швидкість обертання колінчастого валу. Під час запуску мотора така деталь створює потрібні умови для згоряння палива. Також вона допомагає підтримувати необхідну кількість повітря для стійкого функціонування двигуна на мінімальних обертах, коли автомобіль стоїть на місці.

Згодом на пристрої можуть осідати бруд, пил і масляні відкладення, що призводить до забруднення. Це створює перешкоду для нормального потоку повітря. Наслідком стає зниження потужності двигуна, збільшення витрати палива та викидів шкідливих речовин.

Регулярна чистка дросельної заслінки – важлива процедура для підтримки ефективного функціонування мотора. Таку роботу краще довірити професіоналам в автосервісі. При чищенні необхідно видалити всі забруднення, що накопичилися, і переконатися, що заслінка вільно відкривається і закривається.

Як відбувається чистка дросельної заслінки

Для процедури знадобляться деякі інструменти (викрутка, ключ) та спеціальний засіб, що чистить. Процес чистки дросельної заслінки відбувається так:

  1. Від'єднують впускний патрубок. Для цього може знадобитися ключ або інший відповідний інструмент.

  2. Знімають деталь, використовуючи ключ або викрутку. Це потрібно робити обережно, щоб не пошкодити запчастину.

  3. Перевіряють стан поверхні дросельної заслінки. Чистка знадобиться, якщо виявлено наліт сажі, бруду чи інших відкладень. В такому випадку наносять на поверхню спеціалізований засіб, дотримуючись інструкцій виробника.

  4. Оглядають інші компоненти, наприклад, прокладки та клапани. Якщо потрібно, обробляють їх спеціалізованим засобом або замінюють при необхідності.

Очищену деталь встановлюють на місце, переконавшись у щільності усіх з'єднань. Під'єднують впускний патрубок та перевіряють, щоб він був надійно закріплений. Після завершення процедури рекомендується оцінити працездатність двигуна. Це допоможе виявити можливі помилки чи несправності та вжити необхідних заходів для їхнього усунення. 

 

Періодичність проведення процедури та переваги чистки дросельної заслонки на станції технічного обслуговування

Залежно від умов експлуатації або рекомендацій виробника такі дії можуть виконуватися як кожні кілька тисяч кілометрів, так і рідше. Процедура зменшує  ризик поломок, продовжує термін служби двигуна та зберігає його оптимальну продуктивність. 

Чистка дросельної заслінки допомагає:

  • Покращити холостий хід. Завдяки видаленню накопичень вугілля або інших відкладень забезпечується правильний потік повітря, що гарантує стабільність роботи на мінімальних обертах.

  • Підвищити швидкість реагування авто на натискання педалі газу.

  • Підвищити показники паливної економічності. Оптимальне співвідношення повітря та палива допомагає зменшити витрати пального.

  • Зменшити рівень шкідливих викидів. Завдяки повному згорянню палива, що забезпечується правильною роботою дросельної заслінки, зменшується кількість шкідливих викидів з вихлопних газів.

Тим, хто не має досвіду в цій галузі або не впевнений у своїх силах, краще звернутися до професіоналів в автосервісі. Фахівці СТО «М.А.Р.С.» не тільки проведуть чищення якісно та професійно, але й зможуть дати загальні поради та рекомендації щодо правильного обслуговування та догляду за двигуном. Великий досвід та професіоналізм спеціалістів, використання сучасного обладнання гарантує максимальне задоволення потреб клієнта. Щоб переконатися у якості сервісу, можна ознайомитися з відгуками власників авто у відповідному розділі сайту.

Записатися на автосервіс «М.А.Р.С.» просто. Можна зателефонувати за вказаними на вебсайті номерами або скористатися онлайн-формою для запису, після чого з клієнтом зв'яжеться фахівець, щоб обговорити деталі та підтвердити заявку.

Чистка дросельної заслінки - якісні послуги СТО в столиці

STO MARS - це Топ СТО в Києві, де ви знайдете послуги по: заміна сайлентблоків чи то автомобілів вищого класу. Наша мета полягає в тому, щоб ви отримали найкращий результат та якісне обслуговування автомобіля. Для того, щоб визначити, яка вартість шиномонтажних робіт чи скільки коштує поміняти колеса залишіть заявку на сайті, наша група кваліфікованих фахівців надасть вам інформацію та допоможе отримати найкращі послуги на СТО.

Чистка дросельної заслінки - Ваш шлях до високоякісного обслуговування

Окрім цього, у нашому сервісі є такі можливості як заміна масла в машині, тому, що важливо своєчасно доглядати за автомобілем для того, щоб ви могли їхати з впевненістю. Наше завдання - створити для вас гарантовану якість який необхідний вашому авто, та якщо ви шукали професійних механіків, які здійснюють якісний ремонт кардан, обов'язково скористайтеся нашим сервісом адже ціни і рівень сервісу неодмінно вас здивують, отримати більше інформації ви матимете можливість на сайті STO MARS. Записатися