Завантаження

Заміна фільтра салону

Наші послуги
Заміна фільтру кондиціонеру

Заміна фільтру кондиціонеру

Заміна фільтра салону: ознаки зношення фільтрувального елементу

Для роботи системи вентиляції салону та кондиціонеру використовується повітря, яке поступає з-за борту автівки. Повітряні потоки несуть з собою відпрацьовані гази транспортних засобів, пил, пилок, сажу та інші забруднювачі, які осідають на елементах салону, провокують появу неприємних запахів, здатні погіршувати самопочуття та стан здоров’я водія та пасажирів. Щоб запобігти потраплянню шкідливих домішок, передбачене використання повітряного фільтра автомобіля. Фільтрувальний елемент розміщується в повітрозабірній системі, через яку проходять потоки для роботи вентиляції, опалення, кондиціонування. Функції деталі:

  • затримання пилу, бруду, механічних забруднювачів, які потрапляють з вулиці;

  • видалення неприємних запахів, характерних для дороги: випари палива, вихлопні гази;

  • затримання пилку, інших збудників алергічних реакцій, які можуть потрапити до салону зовні;

  • продовження та підвищення ефективності роботи кондиціонера завдяки запобіганню забрудненню його компонентів.

Очищуючи повітря, фільтрувальний елемент забруднюється. З часом накопичення пилу, сторонніх часток зменшує пропускну здатність і ефективність роботи. Заміна має відбуватися згідно з регламентом, рекомендованим виробником, в середньому раз на рік або після кожних 10 000-15 000 кілометрів пробігу. В регіонах з високою забрудненістю повітря, в сезон цвітіння алергенів, при схильності до алергічних реакцій процедура виконується частіше. Про відпрацювання ресурсу елементу свідчать неприємні запахи в салоні, зменшення продуктивності роботи системи опалення чи кондиціонування, осад конденсату на вікнах через погану циркуляцію.

Види повітряного фільтра автомобіля

Форма, розміри повітряного фільтра автомобіля різняться залежно від марки та моделі авто. В більшості випадків це прямокутний елемент з каркасом або без нього. Залежно від матеріалів фільтри поділяються на:

  • Класичні протипилові. Наповнювач — гофрований папір або синтетичне волокно. Папір обробляють спеціальними речовинами, а синтетичні волокна електризують для більш продуктивної роботи. Здатні затримувати забруднювальні сторонні часточки розміром від 1 мікрону, вловлюють пил, сажу, пилок, проте пропускають токсичні речовини, неприємні запахи.

  • Вугільні. Мають кілька шарів, забезпечують ретельніше очищення ніж протипилові. Шар попереднього очищення затримує великі механічні включення, на наступному етапі вловлюються дрібні часточки, останній шар містить гранули активованого вугілля — пориста структура абсорбує молекули сторонніх речовин, не пропускаючи в салон неприємні запахи, шкідливі гази.

Розташування елементу очищування залежить від виробника транспортного засобу, доступ до нього може бути ускладнений. Виконувати обслуговування необхідно в умовах СТО, де кваліфіковані майстри проведуть роботу без ризику пошкодження технічних вузлів, елементів салону, розташованих поряд. Також професійна робота гарантує точне встановлення компонента, без деформації, щілин та люз, які здатні суттєво знизити ефективність використання.

Заміна фільтра салону на СТО «М.А.Р.С.»

Перевірка стану повітряного фільтра автомобіля та заміна деталі, що вичерпала свій ресурс, має проводитись регулярно. Швидке та якісне виконання такої роботи пропонує своїм клієнтам СТО «М.А.Р.С.». Кваліфіковані майстри виконують всі роботи з дотриманням регламенту, передбаченого виробником конкретного транспортного засобу. Майстерня має власний склад оригінальних запчастин. Фахівці підберуть фільтр, конфігурація та розмір якого відповідають технічним необхідним параметрам. Всі роботи, використання конкретних запчастин, строки виконання заміни узгоджуються з клієнтом. Щоб пройти обслуговування в зручний час і без очікувань, скористайтесь контактними телефонами або кнопкою зворотного зв’язку на сайті для попереднього запису.

Заміна фільтра салону - працюйте лише с професіоналами СТО МАРС

СТО МАРС - це якісний ремонт авто, що пропонує такий вид послуг як: перевірка технічного стану та обслуговування ходової частини чи установка шруса преміального рівня. Ми робимо все можливе, щоб ви отримали найкращий результат та професійне відновлення машини. Для того, щоб встановити, яка ціна заміни підшипника ступиці чи скільки коштує поміняти колеса залишіть заявку на сайті, наша команда спеціалістів зорієнтує вас та забезпечить вам найвищий рівень сервісу на СТО.

Заміна фільтра салону - ваші кроки до відмінного сервісу

В нашому СТО ви зможете скористатися такими сервісами як діагностика рульової рейки, адже необхідно ретельно доглядати за автомобілем для забезпечення ефективності та надійності вашого автомобіля. Наша мета - створити для вас найкращу якість який необхідний вашому авто, якщо ви в пошуках професійних механіків, які здійснюють якісний ремонт системи охолодження, обов'язково скористайтеся нашим сервісом адже ціна і результат вас точно вразять, ознайомитися детальніше ви зможете в розділах сайту СТО МАРС. Записатися