Завантаження

Заміна шарової опори

Наші послуги
Заміна шарової опори

Заміна шарової опори

Шарові опори — призначення, ознаки несправності

Зношування шарової опори негативно впливає на керованість автотранспортного засобу, тому кожному водію, який тільки почав помічати неполадки, слід звернутися до автосервісу, де майстри зможуть усунути проблему. 

Вказувати на необхідність виконати заміну шарової опори можуть наступні ознаки:

 • глухий та гучний стук, особливо, при їзді по нерівних дорогах;

 • скрипучі звуки;

 • великий люфт;

 • складнощі з керуванням авто (наприклад, виляння під час поїздки коліс, яке важко контролювати);

 • нерівномірне зношення, яке спостерігається на покришках.

Всі ці ознаки вказують на необхідність ремонту, бо інакше автомобіль може втратити керування під час руху, загрожуючи іншим учасникам та створюючи аварійну ситуацію. Не слід нехтувати цією проблемою, бо вона загрожує серйозними ризиками.

Звісно, що тільки звукових ознак недостатньо, щоб точно говорити про вихід з ладу шарової. Також і візуально, при огляді в умовах гаража підвіски, оцінити на 100 відсотків стан її елементів неможливо. Точні висновки можна зробити лише за результатами діагностики, яка виконана за допомогою спеціального обладнання та інструменту. 

 

Заміна шарової опори — процедура

Алгоритм дій для проведення заміни шарової опори залежить від марки та моделі автомобіля. Річ в тому, що даний елемент може бути зафіксованим болтами до важеля, кріпитися на заклепках, запресованим. Тож різниця буде вже зі зняття деталі. Майстер зможе вирішити, як оптимально замінити запчастину (знімаючи повністю важіль чи ні).

Демонтаж зношеної опори проводиться в декілька етапів:

 • зняття кріплень;

 • випресування наконечника; 

 • зняття супорта;

 • випресування з кулака опори, вибиття.

Після цього проводиться очищення місця та встановлення на нього нової опори. Це швидше та легше, ніж зняття. Далі проводиться контроль встановлення, функціонування, та обов'язково розвал-сходження, що теж роблять майстри автосервісу.

Виробники авто рекомендують проводити заміну шарової новою після кожних 120 тис. км пробігу за умови своєчасного проведення всіх планових ТО. В протилежному разі ресурс експлуатації зменшується. Також виробники наполегливі в тому, що не слід самостійно проводити такі роботи, тільки фахово та за їх рекомендаціями.

 

Заміна шарової опори в Києві — переваги СТО «М.А.Р.С.»

Тим, хто шукає надійну автомайстерню, в якій якісно виконають заміну шарової опори по ціні адекватній та доступній, ми пропонуємо звернутися до нас – в автосервіс «М.А.Р.С.»!

Наша майстерня по ремонту і сервісу автомобілів має сучасне обладнання, всі необхідні умови та інструменти для надання клієнтам якісних послуг, а головне – має в розпорядженні штат висококваліфікованих майстрів, у яких величезний досвід роботи з ходовою частиною авто. Ми впевнені, що зможемо впоратися з завданням будь-якої складності, швидко та якісно. На свої роботи ми видаємо клієнтам гарантію терміном на 1 рік, а також гарантія дається на нові деталі, які встановлені нами замість зношених.

Приблизну ціну на заміну шарової опори можна дізнатися у адміністратора автосервісу, але точно ми зможемо озвучити вартість після проведення діагностики ходової частини. Записатися на неї можна:

 • зателефонувавши нам телефоном, номер вказаний на сайті;

 • за допомогою нашого сайту, заповнивши електронну заявку.

Таким чином ви заощаджуєте час, а разом з ним і гроші, бо ми пропонуємо послуги за демократичними цінами. Звертайтеся, ми до ваших послуг!

Заміна шарової опори - якісні послуги СТО в столиці

СТО МАРС - це гарантована якість ремонту автомобіля, який має такі послуги як: заміна тормозної рідини чи электрик авто вищого класу. Наша мета полягає в тому, щоб ви отримали відмінний результат та якісне обслуговування автомобіля. Щоб дізнатись, яка ціна діагностики авто або скільки коштує шиномонтаж напишіть нам, наша група кваліфікованих фахівців направить вас та забезпечить вам найкращий технічний сервіс на СТО.

Заміна шарової опори - твій шлях до якісного сервісу

Крім того, наш сервіс пропонує такі послуги як заміна натяжного ролика, оскільки важливо регулярно дбати про стан автомобіля для того, щоб ви могли бути спокійні щодо стану вашого автомобіля під час подорожей. Наша ціль - надати вам найкращий сервіс який необхідний вашому автомобілю, також якщо ви в пошуках де надійний ремонт ходової частини, обов'язково звертайтесь до нас адже ціна та рівень виконання неодмінно вас здивують, ознайомитися детальніше у вас буде змога на сторінках сайту sto-mars.com.ua. Записатися