Завантаження

Заміна Оливи АКПП

Наші послуги
Заміна оливи АКПП

Заміна оливи АКПП

Функції та особливості мастила для АКПП 

АКПП являє собою механізм, складений з численних елементів, які постійно піддаються тертю під час роботи системи. Це спричиняє швидкий знос деталей. Спеціальне мастило відіграє ключову роль у зменшенні негативного впливу тертя на компоненти АКПП, запобігаючи їх прискореному зносу та забезпечуючи більш тривалий термін служби. Заміна мастила в АКПП – один із ключових етапів у технічному обслуговуванні машини. У нашому автосервісі, який користується гарною репутацією серед водіїв Києва, ми надаємо якісну послугу заміни масла в коробці автомат.

Порівняно з механічною коробкою передач, де олива служить переважно для змащення, у випадку з автоматичною коробкою, трансмісійна рідина в АКПП виконує низку важливих функцій, без яких автоматична коробка передач не могла б працювати належним чином. Це надзвичайно важливий компонент, від якого залежить оптимальна робота системи АКПП та надійність всього автомобіля.

  1. Перш за все, рідина відповідає за змащення внутрішніх механізмів, які під час роботи коробки труться один об одного. Масло зменшує тертя та зношування, продовжуючи термін служби цих вузлів.

  2. Олія контролює робочу температуру, яка є ключовою для оптимальної ефективності коробки передач. Вона допомагає утримувати температуру на оптимальному рівні, забезпечуючи захист деталей від перегріву та впливаючи на роботу гідротрансформатора.

  3. Трансмісійна рідина визначає робочий тиск та забезпечує функціонування гідравлічної системи, яка своєю чергою контролює роботу коробки передач та забезпечує плавну передачу крутного моменту від двигуна до коробки.

Тобто, у цілому, рідина для АКПП — це життєво важливий елемент, який забезпечує оптимальну працездатність коробки передач, продовжуючи життєвий цикл авто та забезпечує його безперебійну роботу. Тому поміняти масло в коробці автомат вчасно — це дуже важливо!

Вчасна професійна заміна масла АКПП 

Ми проводимо два варіанти заміни масла в коробці автомат, спрямовані на оптимізацію та покращення роботи АКПП:

  1. Часткова заміна: цей метод передбачає видалення піддона, після чого відпрацьована рідина видаляється, а нове масло заливається. Ця процедура дозволяє оновити близько 60% мастила. Проте, якщо стан відпрацьованої рідини відрізняється від нового мастила кольором, рекомендується провести повну заміну.

  2. Повна заміна масла в АКПП: цей метод використовує спеціалізоване обладнання та включає повну заміну відпрацьованої рідини на нову. Під час цієї процедури також проводиться промивка системи, а також заміна прокладок піддона та фільтра, що сприяє підвищенню ефективності роботи АКПП. Ця процедура можлива лише коли міняли мастило кожні 50-70 тисяч пробігу. Якщо пробіг більше ніж 120 тисяч, повна заміна з великою вірогідністю може призвести до помилки АКПП.

Чому для заміни масла варто звернутися в автосервіс «МАРС»?

Для наших клієнтів ми пропонуємо ряд переваг:

  • наші кваліфіковані фахівці, обладнані широким досвідом, володіють глибокими знаннями у всіх аспектах роботи з різними типами трансмісій. Вони впевнено орієнтуються у різних конструкціях, витратних матеріалах і рідинах, які використовуються в різних марках та моделях автомобілів;

  • наш склад оснащений всіма необхідними витратними матеріалами, рідинами, прокладками та фільтрами, рекомендованими провідними виробниками. Це забезпечує можливість здійснити повну заміну мастила, відповідаючи вимогам навіть найвибагливіших автомобілів;

  • ми маємо професійний гідравлічний стенд, який гарантує якісну заміну мастила в автоматичних коробках передач;

  • ми гарантуємо якість усіх послуг, які ми надаємо, та надаємо гарантію на наші роботи.


Наша команда забезпечить найкращий догляд за вашим транспортним засобом, гарантуючи надійність та ефективність роботи АКПП для безпечної та комфортної їзди. Щодо прейскуранта наших послуг, то зазначимо, що на заміну масла в коробці автомат ціна вас неодмінно порадує!

Заміна Оливи АКПП - високоякісне обслуговування автомобілів в Києві

СТО МАРС - це гарантована якість ремонту автомобіля, який має послуги по: діагностика ходової частини чи то на авто преміум-класу. Ми працюємо для того, щоб ви отримали максимальний комфорт та кваліфіковане технічне обслуговування авто. Для того, щоб дізнатись, яка ціна ремонту акпп чи скільки коштує діагностика автомобіля запитайте нашого консультанта по телефону, наша компетентна команда спрямує вас та забезпечить вам ефективне обслуговування автомобіля.

Заміна Оливи АКПП - ваші кроки до відмінного сервісу

Ви також можете скористатися такими послугами від нашого сервісу як діагностика акпп, адже необхідно ретельно доглядати за автомобілем для того, щоб ви могли насолоджуватися кожною поїздкою без непокою про технічний стан автомобіля. Наша ціль - надати вам найкращу якість який підходить вашому авто, якщо ви в пошуках де можна отримати надійний ремонт та обслуговування автомобілів, рекомендуємо звернутися до нас адже ціна та рівень виконання вас точно вразять, більш детально ознайомитись у вас буде змога на веб-сторінках СТО МАРС. Записатися