Завантаження

Діагностика гальмівної системи

Діагностика гальмівної системи

Діагностика гальмівної системи

Діагностика гальмівної системи

Що таке гальмівна система.

Як відомо, вбиває не швидкість, а дуже швидка зупинка. Щоб автомобіль зупинявся з потрібним темпом, інтенсивністю, та в потрібному місці, інженери придумали гальмівну систему.

Гальмівна система автомобіля буває дискова, барабанна, або трапляються випадки коли обидва типа зустрічається на одному автомобілі. А ще є система парковочного гальма, що забезпечує стояння автомобіля на місці і гарантує що ви його знайдете там де залишили.  

Ми не будемо розписувати в чому різниця, які переваги має та чи інша система, зупинимося лише на технічній складовій, яка має бути абсолютно справною.

Диски - Основний елемент у вигляді диска з чугуна чи кераміки, який сприймає на себе основне навантаження і перетворює мехїанічну роботу в теплову. Дуже важливо щоб вони були цілі, а знос був не більше ніж допустимий. Основні параметри для контролю - стан поверхні і товщина диску.

Барабани. Виконують ту саму функцію як і диски, тільки мають форму барабана, а робоча поверхня схована всередині що ускладнює диагностику.

Гальмівні колодки. Це основний фрікціон, який впливає фізично на диск чи барабан і змушує автомобіль зупинятися. Має властивість зношуватись, тому дуже важливо контролювати товщину фрікційної накладки.

Гальмівні трубки і шланги - передають зусилля від педалі до гальмівного супорту через тиск гальмівної рідини. Якщо іх пошкодити, гальмівна рідина витече, а гальма не спрацюють.

Гальмівна рідина. Дуже крута штука, яка не піддає корозії і змащує інші вузли, витримує великий тиск і температуру. Передає зусилля від педалі гальм до гальмівних колодок. Але має недолік - впитує вологу з оточуючого середовища, тому дуже важливо контролювати її стан, кількість і вчасно міняти.

Гальмівний супорт. Механізм який утримує гальмівні колодки біля диску і передає через поршень зусилля на колодки.

Направляючі гальмівного супорта. Дозволяють йому рухатись відносно диска на задану відстань що забезпечує щільне прилягання колодок до диска з обох сторін.

 

Ми перевіряємо:

Стан гальмівної рідини на наявність вологи та забруднення спеціальним електронним приладом;

Стан гальмівних шлангів, трубок;

Стан головного циліндра гальм;

Стан колодок, дисків, міряємо товщину диска, наявність зносу.

Стан напрямних скоб, наявність пошкоджень пильовиків супорта;

Стан направляючих супорта. Їх рухомість.

Стан тросів гальма стоянки і перевіряємо його роботу.

Для цього скидаємо колеса, відкидаємо супорта, і все ретельно перевіряємо і заміряємо.

Подбай про безпеку, запишись на диагностику гальмівної системи.

Записатися

Fatal error: Uncaught yii\web\HeadersAlreadySentException: Headers already sent in /var/www/h56710/data/www/sto-mars.com.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 438. in /var/www/h56710/data/www/sto-mars.com.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:373 Stack trace: #0 /var/www/h56710/data/www/sto-mars.com.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(346): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /var/www/h56710/data/www/sto-mars.com.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(136): yii\web\Response->send() #2 /var/www/h56710/data/www/sto-mars.com.ua/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(288): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /var/www/h56710/data/www/sto-mars.com.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 373