Завантаження

Заміна сайлентблоків

Наші послуги
Заміна сайлентблоків важелів

Заміна сайлентблоків важелів

Сайлентблоки важелів: функції та ознаки виходу з ладу

Заміна сайлентблоків важелів являється частою послугою, яку виконують в сучасних автосервісах. Щоб реально оцінити, чому це так важливо для власника авто, слід розуміти призначення деталі. «Сайлент» - англійське слово, яке означає «тихий». Таким чином, мова йде про складову підвіски, яка здатна під час їзди в умовах бездоріжжя пом’якшувати удари та шум. Серед базових функцій сайлентблоків:

 

 • усунення вібрацій від коліс, внаслідок чого додається плавності пересуванню;

 • приглушення вібраційних рухів;

 • захист багатьох елементів від деформацій та виходу з ладу під впливом підвищених коливань.

Сайлентблоки виробляються з металу, мають вигляд двох втулок, з’єднаних гумовим шаром. Це деталь функціональна, але під впливом високих навантажень ламається і потребує заміни. Вказувати на те, що проблеми з цим елементом та необхідна заміна сайлентблоків, можуть такі показники:

 

 • при проїзді авто по дорозі з нерівностями, від підвіски чутний стукіт;

 • виникають ускладнення з керуванням;

 • контроль розвалу-сходження став труднішим;

 • на покришках спостерігається нерівномірне зношування.

 

Як проводиться заміна сайлентблоків важелів?

Для початку робіт власнику автомобіля потрібно записатися в автосервіс, де майстер проведе діагностику та підтвердить вихід з ладу саме сайлентблоку важелю. Проводити огляд авто та ремонт слід виключно в умовах автомайстерні, оснащеної новітнім якісним обладнанням.

В процесі роботи майстер виймає важіль, щоб мати змогу зняти зношений сайлентблок. Для цього використовується спеціалізований інструмент потрібних розмірів.

Далі проводиться запресовування сайлента. Посадочне місце підлягає ретельному очищенню. Після цього проводиться монтаж важеля, встановлення нової деталі та запресовування в потрібному місці.

По суті, сам процес не довгий. Але він трудомісткий, потребує спеціалізованого обладнання та комплекту інструментів, а також участі у роботі професіоналів, які мають відповідний фах та досвід.

Після проведення заміни сайлентблоку важеля обов’язково слід виконати перевірку та регулювання розвалу-сходження.
 

Заміна сайлентблоків важелів по кращій ціні в Києві

Якщо ви помітили ознаки виходу з ладу цього елемента, то в автосервісі «М.А.Р.С.» можете замовити заміну сайлентблоків по ціні, яка адекватна та достатньо конкурентна. Ми пропонуємо вам:

 

 • якісні послуги в умовах сучасного автосервісу;

 • виконання робіт досвідченими спеціалістами;

 • спеціалізовану допомогу в короткі терміни, без затримок, у той час, який ми пообіцяли, приймаючи машину;

 • гарантію як на виконані роботи, так і на встановлені запасні частини;

 • комплекс різних послуг, від діагностики та ТО до шиномонтажу та розвалу-сходження, а також усіх видів ремонту різної складності;

 • вигідні ціни на заміну сайлентблоків та прозоре нарахування вартості послуг з ремонту (кожен автовласник чітко розуміє, що йому пропонується, що буде зроблено та які є варіанти в залежності від фірми-виробника запасних деталей). 

 

Записатися на діагностику та заміну сайлентблоків важелів сьогодні

Для того щоб потрапити на діагностику, технічне обслуговування та ремонт авто в автосервіс «М.А.Р.С.», пропонуємо вам попередньо записатися на зручний для вас час. Для цього ви можете:

 • зв’язатися з нами телефоном;

 • оформити онлайн-запис на нашому сайті. 

Це зручно, і значно зекономить ваш час. Якщо виникнуть складнощі або запитання, ви можете скористатися кнопкою зворотного зв’язку і ми будемо раді вам допомогти. 

Заміна сайлентблоків - преміальні послуги СТО в Києві СТО МАРС

STO MARS - це якісний ремонт авто, який має такі послуги як: заміна колодок чи то на авто преміального рівня. Ми працюємо для того, щоб ви отримали максимальний ефект та якісний ремонт авто. Для того, щоб розібратися, яка ціна заміни масла або скільки коштує зробити розвал сходження зателефонуйте нам, наша команда спеціалістів надасть вам інформацію та забезпечить вам найкращий технічний сервіс на СТО.

Заміна сайлентблоків - твій шлях до якісного сервісу

Ми також надаємо такі сервіси для зручності наших клієнтів як заміна масла dsg, оскільки необхідно уважно доглядати за авто для того, щоб ви могли насолоджуватися кожною поїздкою без непокою про технічний стан автомобіля. Наша мета - надати вам якісний ремонт який підходить вашому авто, також якщо ви в пошуку де можна отримати професійний ремонт рульових рейок, пропонуємо випробувати наш сервіс адже ціни і якість виконання вас приємно здивують, дізнатися більше у вас буде можливість в розділах сайту sto-mars.com.ua. Записатися