Завантаження

Заміна ШРУСа

Наші послуги
Заміна ШРУСа

Заміна ШРУСа

Що таке ШРУС?

Система трансмісії сучасних авто зазвичай дуже надійна, адже складається з міцних та функціональних елементів с солідним запасом робочого ресурсу. Один із компонентів — це ШРУС, який водії часто називають гранатою. Цей елемент призначений для того, щоб передавати крутний момент з двигуна на колеса, а точніше — розподілення потужності між рухливими валами, що виконують свої функції в умовах постійно змінного кута.

Чому ламається ШРУС?

Навіть уважні водії не часто звертають увагу на ШРУСи, лише періодично змінюючи їх, як правило, протягом певних часових інтервалів. Заміна ШРУСа може знадобитися з деяких причин, які можуть значно зменшити термін його функціонування.

 1. Найголовніше значення має цілісність пильовика, оскільки від його стану залежить безперебійна робота ШРУСа. З причини будь-яких пошкоджень всередину може потрапити бруд та пісок, що, як абразиви, здатні вивести механізм із ладу дуже швидко. 

 2. Екстремальне водіння може значно скоротити термін експлуатації автомобільних механізмів. Різкі старти, швидка їзда по бездоріжжю та інші надмірні навантаження на підвіску можуть призвести до непередбачуваного виходу з ладу ШРУСа раніше від запланованого терміну служби.

 3. Особливий ризик становлять машини з форсованим двигуном, оскільки ШРУСи та приводи можуть не витримати підвищеного навантаження.

 4. Необхідно приділяти увагу мастилу, оскільки з часом воно втрачає свої властивості. Регулярна заміна мастила, призначеного для ШРУСів, є важливою. Варто уникати застосування графітового мастила, оскільки це може значно зменшити термін експлуатації ШРУСу через його неправильну реакцію на матеріал.

 5. Окрім цього, однією з причин передчасної поломки, яка потягне за собою ремонт ШРУС, можуть бути помилки при збиранні або дефектна деталь.

Діагностика для ремонту ШРУСа

Перевірка стану ШРУСу вимагає пильності та уважності. Перш за все, важливо переконатися, що пильовик залишився цілим. Навіть маленька тріщина може стати причиною для негайного ремонту. Якщо провести цю перевірку своєчасно, є шанс зберегти шарнір у робочому стані.

За якими ознаками зрозуміло, що потрібна заміна внутрішнього ШРУСа:

 • діагностику та ремонт ШРУСа можна провести швидко на підіймальній платформі. Під час запуску двигуна та включення першої або другої передачі, рульове колесо повинно залишитися в середньому положенні. Якщо чути потріскування, це може бути поганою ознакою роботи шарніра;

 • якщо хрускіт спостерігається під час руху по прямій, а розгін відчувається вібрацією, потрібна негайна заміна шарніра.

Також характерна ознака того, що потрібна заміна зовнішнього ШРУСа є – характерний металевий хрускот. Щоб перевірити його стан, спробуйте здійснити поворот під великим кутом. Якщо почуєте хрустіння або стукіт під час правого повороту, це свідчить про проблеми з лівим зовнішнім шарніром. А якщо подібні звуки виникають під час повороту вліво, варто розглянути заміну правого зовнішнього шарніра.

Виявити несправність та швидко провести заміну ШРУСа краще за все в майстерні автомобільного ремонту та сервісу «М.А.Р.С.».

Ремонт ШРУСа за доступною вартістю в Києві на СТО «МАРС»

У нас ціна заміни ШРУСу визначається після діагностики, складання схеми ремонту та остаточного погодження з клієнтом. Вартість комплектуючих буде залежати від їх типу: оригінальні чи аналоги. Також має значення чи використовується запчастина зі складу, чи потрібно її купувати за замовленням.

Переваги співпраці з «М.А.Р.С.» вражають своїм надзвичайним рівнем якості, ми пропонуємо:

 • централізований сервіс — усі послуги під одним дахом;

 • досвідчені фахівці та майстри, які забезпечують надійне обслуговування;

 • використання передових технологій та сучасних засобів для якісного ремонту;

 • широкий вибір оригінальних деталей за доступними цінами;

 • привабливі тарифи на заміну ШРУСу та супутні роботи;

 • гарантії якості на всі проведені ремонтні роботи та запасні частини;

 • надання професійних консультацій та підтримка персональним менеджером на кожному етапі обслуговування.


Наші клієнти отримують повний спектр послуг у надійному партнерстві з «М.А.Р.С.», завдяки чому можуть бути впевнені в надійності та безпеці свого автомобіля.

Заміна ШРУСа - преміальне обслуговування автомобілів у Києві

STO MARS - це якісний ремонт авто, що пропонує послуги по: заміна шарової чи трансмісія автомобіля преміум-класу. Ми робимо все можливе, щоб ви отримали бажаний результат та гарантовану якість ремонту авто. Для того, щоб визначити, яка вартість заміни ременя грм чи скільки коштує зробити розвал сходження залишіть заявку на сайті, наш професійний колектив надасть вам орієнтир та гарантує вам найкращий технічний догляд за автомобілем.

Заміна ШРУСа - шлях до перевіреного обслуговування

Також ми пропонуємо такі додаткові послуги як перевірка дизельного двигуна, оскільки необхідно уважно доглядати за авто для безпечної і надійної їзди. Ми працюємо, щоб надати вам найкращу якість який підходить вашому автомобілю, та якщо ви в пошуку професійних механіків, які здійснюють якісний ремонт коробок автомат, обов'язково скористайтеся нашим сервісом адже ціни та рівень виконання вас приємно здивують, дізнатися більше інформації у вас буде змога серед сторінок сайту СТО МАРС. Записатися