Завантаження

Заміна прокладки клапанної кришки

Наші послуги
Заміна клапанної кришки

Заміна клапанної кришки

Чому важлива своєчасна заміна прокладки клапанної кришки

Ущільнення компонентів газорозподільного механізму забезпечує клапанна кришка. Заміна її прокладки повинна проводитися регулярно для підтримки належної роботи автомобіля. В процесі експлуатації транспортного засобу такий елемент зазнає впливу температури, тиску, вібрацій, також можливе його механічне пошкодження. В результаті ущільнювач може стати менш еластичним, пористим чи втратити свою форму, а це призводить до витоку масла, проникнення бруду і пилу у двигун.

Якщо вчасно не зреагувати, наслідки можуть бути серйозними. Через протікання мастила може вийти з ладу двигун, який почне швидше та інтенсивніше нагріватися. Олива також може залити свічки запалювання, зіпсувати гумові деталі.

Запобігти появі таких неприємностей допоможе заміна прокладки клапанної кришки. Частота процедури залежить від кількох факторів, у тому числі стану автомобіля, умов експлуатації та використання рекомендованих виробником матеріалів. Регулярне обслуговування транспорту допоможе зберегти надійність та тривалість роботи мотора, запобігти можливим ламанням та уникнути дорогого ремонту.

Коли знадобиться заміна прокладки клапанної кришки: основні ознаки

Власник авто повинен уважно стежити за станом транспортного засобу та звертати увагу на ознаки, які можуть свідчити про те, що прокладка зносилась, пошкодилась чи втратила свої функціональні властивості:

  • Витік масла. Через нещільне прилягання деталі мастило може проникати на зовнішню сторону кришки та потрапляти на двигун. Таку проблему можна виявити по слідах витікання оливи, її залишках на моторі. 

  • Низький рівень мастила на щупі. Автолюбителі повинні регулярно перевіряти рівень оливи. Якщо він залишається низьким навіть при доливанні, потрібно провести ретельну діагностику.   

  • Зовнішні дефекти. При зношуванні, втраті еластичності ущільнювач може тріскатися, лущитися або мати видимі пошкодження. Виявити це допоможе огляд зовнішньої поверхні запчастини. 

Додаткова ознака, яка вказує на необхідність заміни прокладки клапанної кришки – погіршення роботи двигуна, поява аномальних звуків. Крім того, може з'явитися неприємний запах горілого масла, яке залишається на гарячих деталях мотора. 

 

Якісна заміна прокладки клапанної кришки на СТО «М.А.Р.С.»

Здійснення таких маніпуляцій потребує наявності необхідних інструментів та певних навичок. Зверніться до кваліфікованого сервісного центру «М.А.Р.С.», де можна отримати допомогу професіоналів. 

Для проведення процедури необхідно: 

  1. Підготувати автомобіль, переконавшись, що двигун перебуває в холодному стані. За потреби зняти акумулятор та вийняти свічки запалювання, щоб полегшити доступ до потрібного елементу.

  2. Оглянути прокладку клапанної кришки, заміну якої необхідно здійснити, та навколишні деталі на предмет пошкоджень чи зносу. Перевірити, чи є ознаки протікання мастила.

  3. Якщо виявлено проблему, послабити кріплення, які фіксують клапанну кришку та обережно зняти старий ущільнювач, використовуючи відповідний інструмент. 

  4. Встановити нову запчастину, забезпечивши її правильне положення. Перевірити працездатність автомобіля, переконавшись, що витоку олії нема і дим з-під капота не з'являється.

Фахівці автомайстерні «М.А.Р.С.» гарантують правильне виконання роботи без наслідків для авто. Серед інших переваг:

  • обслуговування досвідченими механіками з багаторічним досвідом ремонту транспортних засобів різних марок, які не затягують процес та не пропонують послуг, у яких нема потреби; 

  • використання оригінальних запчастин з власного складу, на які надається гарантія;

  • доступні ціни, можливість отримати якісне обслуговування, не переплачуючи.

Щоб отримати найякісніший сервіс у Києві, зв’яжіться з адміністратором за телефоном або запишіться через онлайн-форму на сайті. 

Заміна прокладки клапанної кришки - якісні послуги СТО в столиці

СТО МАРС - це гарантована якість ремонту автомобіля, який має такі послуги як: заміна передніх тормозних колодок чи технічне обслуговування та ремонт автомобілів преміум-класу. Наша мета полягає в тому, щоб ви отримали відмінний результат та якісний ремонт авто. Для того, щоб встановити, яка ціна діагностики авто або скільки коштує поміняти ремінь грм залишіть заявку на сайті, наш професійний колектив направить вас та забезпечить вам першокласний сервіс автомобіля.

Заміна прокладки клапанної кришки - твій шлях до якісного сервісу

Крім того, наш сервіс пропонує такі послуги як заміна радіатора, бо важливо вчасно виконувати технічний огляд авто для забезпечення вашого комфорту під час поїздок. Ми працюємо, щоб надати вам найкращу якість який потрібен вашому авто, якщо ви шукали де можна отримати надійний ремонт механічної коробки передач, обов'язково звертайтесь до нас адже ціна і рівень сервісу неодмінно вас здивують, ознайомитися детальніше у вас буде змога серед сторінок сайту СТО МАРС. Записатися