Завантаження

Електрика автомобіля

Комп'ютерна діагностика автомобіля
Комп'ютерна діагностика
Наші послуги
Електрика

Електрика

Електрика автомобіля: що входить до системи?

Будь-який транспортний засіб, незважаючи на те, яку саме функцію він виконує, складається з цілої системи взаємопов’язаних елементів, які корегують та гарантують справну роботу. Однією з найважливіших є електрика. Ця система має широкий спектр компонентів, які забезпечують роботу різних функцій та пристроїв. Основні складові включають:

 • акумулятор – джерело живлення для всієї електричної системи автомобіля. Він забезпечує старт двигуна та живить електричні пристрої, коли двигун вимкнений;

 • стартер – відповідає за запуск двигуна;

 • генератор - генерує електричну енергію під час руху автомобіля, яка забезпечує живлення систем та заряджає акумулятор;

 • електропроводка – не менш важливий компонент електрики автомобіля, що являє собою мережу проводів, яка поширюється вздовж транспортного засобу та забезпечує зв'язок між різними електричними компонентами;

 • освітлення: фари, заднє світло, габарити, гальмівні ліхтарі та інші світлові пристрої;

 • контрольно-вимірювальні прилади: тахометр, вольтметр, термометр, спідометр і інші прилади, які відображають стан автомобіля та його електричних систем.

В сучасних транспортних засобах можуть бути присутні додаткові елементи. Їх настільки багато, що практично кожен компонент залежить від них. Враховуючи це, виникає потреба у якісному ремонті чи діагностиці від професіоналів. Якщо вас турбує електрика автомобіля, тоді майстри СТО «М.А.Р.С.» до ваших послуг!

Несправності, за яких треба звернутися на СТО для ремонту електрики авто

Будь-який водій одразу помітить, що електросистема його авто несправна. Але, залежно від того, що саме вийшло з ладу, признаки відрізняються:

 • проблеми с запуском авто;

 • з'являється чек на приборній панелі;

 • після запуску авто на панелі не зникає значок АКБ;

 • двигун троїть;

 • обороти на тахометрі скачуть;

 • є проблеми з мультимедіа, акустикою, оптикою чи будь-якою іншою системою, функціональність якої перестала відповідати стандарту.

Електрична система будь-якого авто — найскладніша складова. Тому обов'язково треба звернутися навіть з маленькими дефектами до спеціаліста, щоб запобігти більш серйозних проблем.

Ремонт електрики автомобіля — особливості

Ремонт – це комплекс процедур, спрямованих на виявлення, усунення та відновлення працездатності різних компонентів та систем, пов'язаних з електрикою. Початковий етап ремонту передбачає визначення причин несправності. Зазвичай проводиться використання діагностичного обладнання та перевірка схем.

Далі механік може перевірити стан акумулятора, альтернатора та регулятора напруги. Заміна слабкого або виснаженого акумулятора може бути однією з процедур. Виявлення коротких замикань, які можуть виникнути через обриви проводів або пошкодження ізоляції, та їх подальше виправлення також є обов’язковою частиною ремонту електрики в авто.

В залежності від стану електропроводки, може бути виконана її заміна або відновлення. Це може включати паяння, заміну пошкоджених ділянок та ізоляцію. Різні роботи передбачають використання спеціального обладнання, а також високої кваліфікації майстра. Наші спеціалісти мають великий досвід роботи, тому точно знають всі нюанси, на які треба звернути свою увагу. 

Скільки коштує ремонт електрики автомобіля?

Вартість ремонту електричної системи автомобіля може значно варіюватися в залежності від ряду факторів, таких як марка та модель автомобіля, місце розташування автомобільного сервісу, тип несправності, яка виникла, і рівень складності ремонтних робіт. У багатьох випадках цей процес передбачає діагностику, знаходження несправності, виправлення коротких замикань, заміну пошкоджених проводів або елементів, відновлення або заміну датчиків та інші роботи.

Вартість робіт та запчастин може варіюватися від декількох сотень до кількох тисяч гривень або відповідних валют, враховуючи витрати на працю майстра, вартість запчастин, та можливі додаткові витрати. Щоб дізнатися точну вартість ремонту електрики в авто, звертайтесь до наших консультантів телефоном. 

Чому треба звертатись в автосервіс «МАРС» — переваги професійного електрика

Спеціалісти нашого СТО мають великий досвід роботи з різними моделями та марками автомобіля. Враховуючи це, ми гарантуємо відмінну якість роботи, високий професіоналізм та гарантію. Звертаючись до нас, ви отримуєте наступні переваги:

 • консультацію професійного механіка;

 • доступні ціни;

 • високу швидкість виконання робіт;

 • гарантію якості на роботу та комплектуючі;

 • гнучкий графік роботи сервісу;

 • зручність розташування;

 • підтримку менеджерами в телефонному режимі;

 • широкий спектр різноманітних послуг.


Ми проведемо якісний ремонт електрики в авто, а також зробимо все для того, щоб ваш транспортний засіб виконував свої основні функції відмінно.

Електрика автомобіля - якісні послуги СТО в столиці

СТО МАРС - це сучасний сервіс з обслуговування автомобілів, який пропонує такі послуги як: діагностика ходової на стенді або техогляд авто вищого класу. Наша робота спрямована на те, щоб ви отримали найкращий результат та професійне відновлення машини. Для того, щоб розібратися, яка ціна шиномонтажу або скільки коштує заміна масла в машині напишіть нам, наша група кваліфікованих фахівців надасть вам всю інформацію та гарантує вам найкращий технічний догляд за автомобілем.

Електрика автомобіля - шлях до перевіреного сервісу

В нашому СТО ви зможете скористатися такими сервісами як заміна бензинового фільтра, тому, що важливо своєчасно доглядати за автомобілем для того, щоб ви могли бути спокійні щодо стану вашого автомобіля під час подорожей. Наше завдання - створити для вас найкращий сервіс який необхідний вашому авто, та якщо ви в пошуках де можна отримати надійний ремонт карданного вала, обов'язково скористайтеся нашим сервісом адже ціна і якість виконання вас точно вразять, ознайомитися детальніше у вас буде змога на веб-сторінках sto-mars. Записатися