Завантаження

Заміна паливного фільтра

Наші послуги
Заміна паливного фільтру

Заміна паливного фільтру

Функції паливного фільтра та необхідність його заміни

За чистоту палива, що надходить у двигун, відповідає спеціальний фільтр. Його основна функція полягає у затримуванні різних домішок, наприклад, бруду, іржі, окалини. Вчасна заміна паливного фільтра запобігає засміченню та пошкодженню паливної системи, забезпечує більш ефективну роботу.

Періодичність процедури залежить від низки чинників, як-от якість палива, експлуатаційні умови, потужність мотора та рекомендації виробника автомобіля. Якщо деталь не замінити, вона може погано справлятися зі своїми функціями. Це призводить до зменшення потужності мотора, збільшення витрати палива та інших серйозних проблем. 

Сама процедура не є складною. Однак у разі відсутності досвіду рекомендується звернутися до професіоналів, щоб уникнути можливих проблем, наприклад, пошкодження конструкції авто. Також це допомагає зекономити час, який довелося б витратити на вивчення спеціалізованих посібників та супровідної документації. 

Коли потрібна заміна топливного фільтра: ознаки засмічення 

Ознаки, які вказують на необхідність заміни паливного фільтра:

  • Втрата потужності авто. Якщо водій помічає, що транспортний засіб не здатний розвивати потрібну швидкість або реагує із затримкою на педаль газу, потрібно перевірити, чи є засмічення.

  • Погіршення паливної економічності. Спостерігається збільшення витрат палива, навіть якщо режим керування не змінився.

  • Зміни у роботі мотора. Це проявляється тряскою та підвищеними вібраціями й вказує на необхідність заміни паливного фільтра.

Такі проблеми можуть бути викликані використанням неякісного пального з домішками, здатними осідати на фільтрі. Ще одна причина несправності системи подачі палива, наприклад, пошкодження насоса. Засмічення виникає також через використання неоригінальних чи підроблених деталей. Вони можуть мати низьку якість та бути чутливими до забруднення.

Заміна паливного фільтра на СТО «М.А.Р.С.»: переваги та особливості проведення

Процедуру потрібно періодично виконувати для підтримки ефективного функціонування мотора транспортного засобу. Спочатку спеціаліст повинен переконатися, що бак автомобіля майже повністю спустошений, що допоможе уникнути аварійних ситуацій. Також необхідно відключити живлення від акумулятора для запобігання коротким замиканням та пошкодженню електричних систем авто.

Паливний фільтр, заміну якого необхідно здійснити, може знаходитися в баку у вигляді колби. Замінюють його одночасно з паливним насосом. Окремо замінюються елементи, розміщені під днищем автомобіля на паливній магістралі, і ті, що знаходяться в корпусі під днищем чи в моторному відсіку. Встановлення нової запчастини на місце попередньої повинно здійснюватися з дотриманням вказівок виробника. 

Фахівці станції технічного обслуговування М.А.Р.С. використовують нові оригінальні деталі, що забезпечує ефективну роботу системи. Після здійснення необхідних маніпуляцій відбувається прокачка паливної системи, що дає змогу переконатися у відсутності витікань. Важливо дотримуватися техніки безпеки та враховувати підвищений ризик пожежі. Навіть найменша іскра може спричинити аварійну ситуацію. 

Фахівці автосервісу з багаторічним досвідом виконання таких робіт гарантують:

  • якісне та безпечне обслуговування транспортного засобу;

  • швидке виконання роботи з дотриманням інструкцій виробника;

  • індивідуальний підхід.

Крім того, на деталі надається гарантія до 1 року. Щоб дізнатися вартість послуги та записатися на обслуговування, зателефонуйте менеджеру. Також можна залишити заявку, після чого з вами зв'яжеться адміністратор для уточнення деталей.

Заміна паливного фільтра - працюйте лише с професіоналами СТО МАРС

СТО МАРС - це якісний ремонт автомобіля, у якому є такий вид послуг як: заміна наконечників рульових тяг чи технічний огляд авто преміум-класу. Наша мета полягає в тому, щоб ви отримали максимальний комфорт та гарантовану якість ремонту авто. Для того, щоб визначити, яка ціна заміни масла на сто чи скільки коштує заміна тормозних колодок зв'яжіться з нами по телефону, наш професійний колектив надасть вам всю інформацію та допоможе вам отримати найкраще обслуговування в СТО.

Заміна паливного фільтра - дорога до надійного обслуговування

В нашому СТО ви зможете скористатися такими сервісами як повна діагностика авто, оскільки важливо регулярно дбати про стан автомобіля для вашої безпеки на дорозі. Наша мета - створити для вас гарантовану якість який необхідний вашому автомобілю, якщо ви шукали де можна знайти професійний ремонт автомат, обов'язково звертайтесь до нас адже ціна і рівень сервісу вас точно вразять, дізнатися більше інформації ви матимете можливість у розділах сайту sto-mars. Записатися