Завантаження

Заміна масла в двигуні

Наші послуги
Заміна оливи двигуна

Заміна оливи двигуна

Для чого потрібна заміна мастила в двигуні і як часто це робити 

 

Правильне та своєчасне обслуговування необхідне для підтримки функціональності та довговічності двигуна. Заміна мастила допоможе знизити знос мотора, продовжити термін служби, а також підвищити продуктивність та економічність. Частота проведення такої процедури залежить від типу та стану двигуна, умов експлуатації та якості використовуваної оливи. 

 

Загальноприйнятою рекомендацією є заміна мастила в двигуні кожні 12 місяців. При цьому варто звертати увагу на його якість та тип. Це допоможе запобігти накопиченню відкладень та усунути надлишкове тертя. Можуть застосовуватися різні типи оливи, наприклад, мінеральна, напівсинтетична чи синтетична. Це важливо враховувати, оскільки використання неправильного типу продукту негативно вплине на роботу двигуна та стане причиною пошкоджень. 

Як визначити, що потрібна заміна масла в двигуні

Частота проведення процедури залежить від рекомендацій виробника транспортного засобу. Також потрібно звертати увагу на ознаки, які вказують на те, що потрібно замінити масло в автомобілі:

  • Змінився колір. Нова олива зазвичай прозора або жовта. Але з часом вона стає темнішою через накопичення бруду, клейких речовин. Якщо колір занадто темний чи навіть чорний, значить потрібна заміна моторної оливи.

  • Зміна рівня. Іноді рівень продукту, який не змінювався протягом кількох тисяч кілометрів, різко знижується. Це свідчить про його погану якість, тяжкі умови експлуатації автомобіля. Деякі несправності призводять до потрапляння антифризу в масло, рівень якого у такому випадку підвищується.

  • Підвищений рівень шуму. Це пов'язано з втратою змащувальних та амортизаційних властивостей продукту. В результаті підвищується тертя всередині двигуна, а рівень шуму збільшується. 

  • Поганий запах. При неправильному згорянні палива, проблемах з мотором масло може потрапити в систему вентиляції автомобіля та стати причиною появи неприємного запаху всередині салону. 

  • Збільшена витрата палива. Стара, забруднена олія впливає на ефективність роботи двигуна та призводить до збільшення витрати палива. В такому випадку також знадобиться заміна моторного масла.

 

Частішого обслуговування потребують автомобілі, які експлуатуються у складних умовах, як-от:

  • їзда у гірській місцевості або у дуже холодну погоду;

  • буксирування причепа;

  • переміщення нерівними поверхнями, а також дорогами, які обробляють реагентами, здатними викликати корозію;

  • переміщення зі швидкістю від 170 км/год;

  • міський рух у щільному трафіку.

 

В таких випадках міняти мастило потрібно частіше, щоб уникнути негативних наслідків.

Чому варто звернутися в автосервіс «М.А.Р.С.» для заміни мастила в двигуні 

 

Провести процедуру без оглядової ями, естакади чи підіймача дуже складно. Крім того, знадобиться певний набір інструментів. При заміні моторної оливи без спеціальних пристроїв велика ймовірність, що витече не весь відпрацьований матеріал. Також власнику авто доведеться самостійно розбиратися, який продукт купити для транспортного засобу. Використання іншої марки масла чи змішування із дешевими аналогами призведе до проблем в роботі автомобіля.

 

Відправляючи свій транспортний засіб на професійну станцію технічного обслуговування «М.А.Р.С.», можна бути впевненим, що робота виконується правильно. Під час заміни оливи в двигуні буде викачано практично весь відпрацьований матеріал. Така процедура не потребує багато часу, тому не доведеться залишати автомобіль на весь день. 

 

Обслуговуванням транспорту займаються кваліфіковані майстри, які не тільки якісно виконують свою роботу, але й допоможуть підібрати олію під конкретну модель авто. Це забезпечить належну роботу двигуна, продовжить термін служби та зменшить ризик несправностей. Для отримання послуги потрібно залишити заявку на сайті чи зв'язатися з адміністратором телефоном.

Заміна оливи двигуна - високоякісне обслуговування автомобілів в Києві

STO MARS - це сучасний сервіс з обслуговування автомобілів, у якому є послуги по: 3д розвал сходження чи технічний огляд авто преміального рівня. Ми працюємо з однією ціллю - щоб ви отримали максимальний ефект та професійний ремонт автомобіля. Щоб дізнатись, яка ціна заміна масла в машині або скільки коштує заміна масла залишіть заявку на сайті, наша команда експертів зорієнтує вас та допоможе отримати найкращий сервіс в нашому центрі.

Заміна оливи двигуна - шлях до перевіреного обслуговування

Також ми можемо запропонувати вам наступні послуги як діагностика кондиціонера, адже необхідно ретельно доглядати за автомобілем для забезпечення вашого комфорту під час поїздок. Наша мета - надати вам якісний ремонт який необхідний вашому авто, та якщо ви в пошуках де надійний ремонт системи охолодження, обов'язково звертайтесь адже ціни та якість роботи вас точно вразять, дізнатися більше ви зможете у розділах сайту sto-mars. Записатися