Завантаження

Шиномонтаж

Наші послуги
Шиномонтаж

Шиномонтаж

Шиномонтаж: ціни і якість приємно потішать найвибагливіших клієнтів

СТО «М.А.Р.С.» пропонує мешканцям та гостям столиці за потреби записатися на заміну шин, ціна на сервіс, як і якість та оперативність приємно потішать навіть найвибагливішого клієнта. До нас звертаються за сервісом мінімум двічі на рік нові та постійні клієнти, оскільки професіонали з великим досвідом роботи та наявність спеціалізованого обладнання роблять сервіс оперативним та якісним для маленьких та великих коліс на різних типах транспортних засобів.

Коли потрібен шиномонтаж?

Традиційно ця послуга для автомобілістів потрібна перед і після холодного сезону, коли здійснюється заміна «літньої» гуми на «зимову» і навпаки. У порівнянні із придорожніми сумнівними сервісами, на СТО «М.А.Р.С.» застосовується сучасне обладнання – пневматичний мультиролер, що дає змогу оперативно демонтувати та встановити нову шину, зберігаючи максимальну якість та надійність кріплення. Це обладнання дає змогу захистити лицьову частину диска та суттєво зменшити ризик деформації, розрізу шини при встановленні. Обладнання регулярно проходить сервісний огляд та калібрування, що гарантує його витривалість та показову робочу здатність.

Додатково майстри з великим досвідом під час шиномонтажу тримають на контролі інші важливі аспекти в колесі:

  • Оптимізація при балансуванні.

  • Чіткість посадки.

  • Надійність фіксації болтів до диска.

Звертаючись до нас, довіряйте автівку фахівцям, які оперативно проведуть роботи без втрати якості та надійності попри початковий стан коліс транспортного засобу. Цього вдається досягти завдяки використанню сучасного обладнання з автоматичним виставленням параметрів та припасуванням. Це особливо важливо у сезон, коли багато клієнтів хочуть замінити колеса і здійснити це максимально швидко, але так, щоб подальший рух був безпечним.

Заміна шин для іноземних автівок

В кліматичних умовах України заміна резини є обов’язковим елементом підготовки транспортного засобу до відповідного сезону. Для зими колеса мають бути стабільними навіть під впливом низької температури та гарантувати чіткий хід без занесення на слизькій поверхні. У літній період шини повинні бути стабільними, не деформуватися під впливом високих температур асфальту і ззовні.

Основні причини, чому заміну коліс варто довірити майстрам «М.А.Р.С.»?

Говорячи про базові переваги співпраці з автомобільним сервісом, виділимо такі:

  1. Адекватні ціні з урахуванням якості надання послуг у порівнянні з іншими сервісами столиці.

  2. Сучасне обладнання для підвищення надійності сервісу, оперативності його проведення та підвищення безпеки під час руху різними ділянками дороги.

  3. Рекомендації майстрів на предмет продовження робочого терміну експлуатації.

  4. Гарантія на надані послуги.

  5. Кваліфікований штат, здатний надати повний комплекс послуг для автівки.

Для зручності нових та постійних клієнтів пропонуємо записатися на зручний час телефоном через менеджера, або на сайті. Це дасть змогу раціонально витрачати й планувати свій час. СТО «М.А.Р.С.» працює у будні та суботу за зручним графіком. Наперед можна дізнатися приблизну вартість послуг, вказавши радіус покришки, її марки, та чи потрібні будуть додаткові послуги. Обслуговуємо автівки різного року випуску українського та іноземного виробництва. Додатково можна записатися на діагностику автівки чи інший необхідний сервіс.

Телефонуйте та приїздіть до СТО, щоб замінити резину та залишитися задоволеними результатом: чіткістю, плавністю подальшого ходу автівки та якістю рульового управління.

Шиномонтаж - працюйте лише с професіоналами СТО МАРС

STO MARS - це якісний ремонт автомобіля, що пропонує такі послуги як: розвал сходження 3д чи технічне обслуговування автомобілів преміум-класу. Наша мета полягає в тому, щоб ви отримали відмінний результат та професійний ремонт автомобіля. Для того, щоб дізнатись, яка вартість заміни ременя грм або скільки коштує заміна масла зв'яжіться з нами по телефону, наша група кваліфікованих фахівців надасть вам інформацію та забезпечить вам ефективне обслуговування автомобіля.

Шиномонтаж - шлях до перевіреного обслуговування

Також ми можемо запропонувати вам наступні послуги як заміна моторної оливи, оскільки важливо регулярно дбати про стан автомобіля для того, щоб ви могли бути спокійні щодо стану вашого автомобіля під час подорожей. Наша мета - створити для вас найкращу якість який необхідний вашому автомобілю, якщо ви в пошуку де отримати якісний ремонт рульових рейок, рекомендуємо випробувати наш сервіс адже ціни та якість роботи вас приємно здивують, отримати більше інформації у вас буде можливість на сайті СТО МАРС. Записатися