Завантаження

Ремонт АКПП

Наші послуги
Ремонт АКПП

Ремонт АКПП

АКПП — призначення системи

 

Більшість сучасних авто оснащені АКПП — автоматичною коробкою перемикання передач, яка є невіддільною частиною системи трансмісії. Саме завдяки цій системі, яка складається з певного комплексу елементів, відбувається плавний рух авто на різній швидкості. Автоматичний принцип дії передбачає, що при зміні руху водію немає потреби самостійно перемикати через зчеплення більш відповідно до швидкості передатне відношення. Система сама визначає кращі робочі параметри, завдяки чому й досягається максимальний комфорт водія під час водіння. 

 

Особливості та ознаки, за якими можна зрозуміти, що потрібен ремонт АКПП 

 

Загрозу проблем з автоматичною коробкою передач (АКПП) автовласник виявляє за її характерними симптомами. Багато разів неполадки показує бортовий комп'ютер, що проводить сканування технічних показників роботи трансмісії. Окрім помилок на приладовій панелі, наявність проблем може виявитися наступними ознаками:

 

 • періодичні удари, різні поштовхи або дрібні вібрації під час руху автомобіля або при перемиканні передач;

 • відчутна вібрація, яка відбивається на кузові авто;

 • проблеми з включенням, затримка або повне відключення однієї чи кількох передач;

 • запах горілого, оплавленої гуми або пластику, що може виникнути з коробки передач;

 • втрата масла з трансмісії, яка виявляється масляними плямами на асфальті під автомобілем;

 • автомобіль не може рухатися взагалі.

 

Будь-які виявлені симптоми, навіть якщо вони здаються незначними, чи будь-яка незвична поведінка транспортного засобу, є підставою для термінового звернення до фахівців автосервісу «М.А.Р.С.». для ремонту АКПП. Вчасне відвідування СТО, ремонт чи заміна пошкоджених деталей дозволяють уникнути серйозних проблем і зберегти коробку передач без суттєвих втрат і втручання.

 

Чому АКПП виходять з ладу?

 

Розглянемо основні причини виходу з ладу АКПП і подальшого їх ремонту:

 

 1. Використання не рекомендованого масла: використання мастила, яке не відповідає вимогам виробника авто.

 2. Використання низькоякісних автозапчастин при ремонті: монтаж неякісних компонентів під час ремонту АКПП.

 3. Ігнорування рекомендацій з технічного обслуговування: недотримання рекомендацій виробника про регулярне обслуговування.

 4. Агресивний стиль водіння: інтенсивне використання автомобіля зі значними навантаженнями.

 5. Ремонт коробки автомат у приватних майстрів або автосервісах без гарантії: роботи, виконані без гарантії на якість у приватних або ненадійних автомайстернях.

 

Алгоритм ремонту АКПП

 

Під час ремонту коробок автомат існує кілька етапів, вартість яких не включає певні витрати, а саме: запчастини та трансмісійна рідина. Процес робіт включає наступні кроки:

 

 • діагностика — початковий етап передбачає визначення проблеми з АКПП. Якщо це можливо, автомобіль перевіряється на дорозі для виявлення несправності;

 • демонтаж — після виявлення несправності, АКПП видаляється. Вартість цього процесу значно залежить від типу приводу автомобіля;

 • діагностика і розбирання — АКПП розбирається, і виявлені деталі, які потребують ремонту або заміни, фіксуються в документі;

 • ремонт і заміна — проводиться ремонт, під час якого пошкоджені деталі замінюються на справні;

 • збірка та тестування — відремонтована АКПП встановлюється на автомобіль, і проводиться тестування для перевірки її роботи;

 • вихідна діагностика — завершальний етап для перевірки її правильної роботи після ремонту.

 

Саме заміна автозапчастин в АКПП – це вже частина процесу ремонту, але в деяких складних випадках може знадобитися повна заміна агрегату. Остаточне рішення приймається на основі огляду та діагностики перед початком робіт, також на цьому етапі можна зрозуміти скільки коштує ремонт АКПП саме у вашому випадку.

 

Якісні послуги з ремонту АКПП в автосервісі «М.А.Р.С.».

 

Щоб ваш автомобіль знову втішав плавним рухом і непомітною зміною передач, важливо звернутися до спеціалістів, які мають глибокі знання в будові автоматичних коробок передач. У нашому сервісі доступні якісні послуги:

 

 1. Діагностика АКПП після некваліфікованого ремонту: аналіз робіт, виконаних попередніми майстрами, з метою виявлення можливих проблем та їх усунення.

 2. Корекція помилок інших майстрів: виправлення помилок та несправності, що виникли після ремонту в інших автосервісах чи майстернях.

 3. Відновлення окремих деталей: ремонт чи заміна окремих складових, таких як соленоїди, клапани, гідротрансформатор та інші елементи, що впливають на роботу АКПП.

 

Під час огляду АКПП у вашій присутності фахівці виявлять реальні несправності та запропонують найбільш ефективні та вартісно-вигідні варіанти вирішення проблеми, що виникла з вашою трансмісією.

Ремонт АКПП - висококласні послуги технічного обслуговування в Києві

СТО МАРС - це гарантована якість ремонту автомобіля, у якому є послуги по: заміна рульових тяг або технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів вищого класу. Наша робота спрямована на те, щоб ви отримали найкращий результат та високоякісний сервіс автомобіля. Для того, щоб визначити, яка вартість заміни шин або скільки коштує поміняти колеса зв'яжіться з нами по телефону, наша група кваліфікованих фахівців надасть вам всю інформацію та допоможе отримати найкращий сервіс в нашому центрі.

Ремонт АКПП - шлях до перевіреного сервісу

Наш сервіс надає такі послуги як заміна фільтра, тому, що потрібно уважно стежити за технічним станом автомобіля для забезпечення ефективності та надійності вашого автомобіля. Наша ціль - надати вам найкращий сервіс який потрібен вашому авто, також якщо ви в пошуках де можна отримати професійний ремонт системи охолодження автомобіля, обов'язково звертайтесь до нас адже ціна і рівень сервісу вас приємно вразять, отримати більше інформації у вас буде можливість у розділах сайту СТО МАРС. Записатися