Завантаження

Озонація авто

Наші послуги
Озонація салону автомобіля

Озонація салону автомобіля

Озонування авто – метод усунення неприємних запахів та причин їх появи

Неприємні запахи в салоні автівки можуть виникати через тривалу експлуатацію, під час якої в салоні накопичуються пари пального, запахи цигарок, хімічних речовин, зокрема використаних виробником для оздоблення салону. Іншим джерелом неприємних запахів слугують бактерії, грибок та пліснява, які розвиваються в системі кондиціонування, тканинах. Окрім дискомфорту, перебування в транспортному засобі зі стійким неприємним запахом здатне викликати алергічні реакції та захворювання дихальних шляхів. Використання освіжувачів повітря лише маскує, а не усуває проблему. Чистка салону спеціальною хімією допомагає при локальному джерелі смороду. Комплексне рішення – озонування авто. Процедура належить до дієвих та безпечних способів дезінфекції як повітря, так і поверхонь та елементів салону, усуває не лише помітні наслідки, а й причини порушення мікроклімату.

Процедура проводиться за допомогою спеціального приладу, озонатору. Він генерує безпечний газ, що заповнює салон. Структура газу дає змогу йому проникати в найменші шпарини, оздоблювальні матеріали, канали системи кондиціонування, повітроводи. Газ руйнує молекули мікроорганізмів і бактерій, розкладає летючі хімікати до безпечних домішок. Газ нейтральний, не має власного запаху, не залишає слідів на поверхні після обробки. Процедура знезаражує повітря та поверхні, знищує патогенні мікроорганізми, запобігає розвитку плісняви. Комплексний підхід та глибока дія сприяють тривалому ефекту.

Як відбувається озонація салону

На першому етапі озонування авто необхідно видалити джерело неприємного запаху. Проводиться ретельний огляд салону, виявлені причини порушення мікроклімату видаляють за допомогою професійних хімічних засобів. Подальша обробка відбувається таким чином:

  1. В салоні встановлюється озоногенератор, фахівець проводить налаштування часу роботи залежно від об’єму та типу кузова.

  2. Система циркуляції повітря вмикається на рециркуляцію впродовж 15-20 хвилин.

  3. Через визначений час рециркуляція повітря вимикається, автівка щільно закривається, генератор продовжує роботу впродовж визначеного таймером часу.

  4. Після спрацювання таймера необхідне ретельне провітрювання. В цей час газ розпадається до безпечного для людей кисню.

Метод займає менше часу ніж хімчистка, водночас більш результативний: видаляється пил, алергени, токсини, пари хімічних речовин, до 99% патогенних мікроорганізмів.

Озонація салону автівки на СТО «М.А.Р.С.»

Професійно подбати про дезінфекцію авто та здоровий мікроклімат пропонують своїм клієнтам фахівці СТО «М.А.Р.С.». Проводити комплексне очищення рекомендується після покупки машини, особливо якщо йдеться про авто з пробігом, при появі сторонніх запахів. Якщо власник схильний до алергічних реакцій та захворювань дихальних шляхів, профілактична обробка виконується двічі на рік або в період цвітіння збудників алергії. Звертаючись до майстерні, клієнти отримують професійний та комплексний підхід до обслуговування. Використовується спеціалізоване обладнання та точні протоколи роботи для забезпечення результативності та тривалого ефекту. Обробка не шкодить оздоблювальним матеріалам, в салоні створюється безпечний та приємний мікроклімат. Фахівці нададуть консультацію щодо подальшого догляду та регулярності повторювання процедури. Ціна формується індивідуально, залежно від технічних параметрів транспортного засобу. Щоб візит до майстерні відбувся у зручний час, скористайтесь контактними телефонами або онлайн-формою для попереднього запису.

Озонація салону автомобіля - висококласні послуги технічного обслуговування в Києві

STO MARS - це гарантована якість ремонту автомобіля, що пропонує такий вид послуг як: діагностика ходової частини автомобіля або техобслуговування професійного рівня. Наша робота спрямована на те, щоб ви отримали бажаний результат та гарантовану якість ремонту авто. Щоб дізнатись, яка ціна шиномонтажу чи скільки коштує поміняти масло в машині наберіть наш номер, наша команда спеціалістів надасть вам всю інформацію та забезпечить вам найкращий технічний сервіс на СТО.

Озонація салону автомобіля - твій шлях до якісного сервісу

Ми також надаємо такі сервіси для зручності наших клієнтів як заміна фільтра салона, тому, що важливо своєчасно доглядати за автомобілем для забезпечення ефективності та надійності вашого автомобіля. Наша мета - надати вам гантований сервіс який необхідний вашому автомобілю, також якщо ви шукали де надійний ремонт ходової частини автомобіля, обов'язково звертайтесь адже ціна і якість виконання вас приємно вразять, дізнатися більше інформації ви зможете на сторінках сайту STO MARS. Записатися