Завантаження

Діагностика двигуна

Заміна ременя ГРМ
Заміна ременя ГРМ
Ендоскопія двигуна
Ендоскопія двигуна
Діагностика двигуна на пробій прокладки ГБЦ
Діагностика двигуна на пробій прокладки ГБЦ
Заміна оливи двигуна
Заміна оливи двигуна
Заміна повітряного фільтра
Заміна повітряного фільтра
Заміна привідних ременів
Заміна привідних ременів
Заміна ланцюга ГРМ
Заміна ланцюга ГРМ
Заміна роликів
Заміна роликів
Заміна маслонасосу
Заміна маслонасосу
Заміна піддону двигуна
Заміна піддону двигуна
Заміна переднього сальнику колінвалу
Заміна переднього сальнику колінвалу
Заміна заднього сальнику колінвалу
Заміна заднього сальнику колінвалу
Заміна клапанної кришки
Заміна клапанної кришки
Заміна паливних форсунок
Заміна паливних форсунок
Заміна паливного фільтру
Заміна паливного фільтру
Заміна бензонасосу
Заміна бензонасосу
Чистка паливних форсунок
Чистка паливних форсунок
Капітальний ремонт двигуна
Капітальний ремонт двигуна
Заміна дросельної заслінки
Заміна дросельної заслінки
Чистка дросельної заслінки
Чистка дросельної заслінки
Наші послуги
Двигун

Двигун

Коли потрібна діагностика двигуна?

 

Двигун кожного транспортного засобу — це силовий агрегат, що має складну комплексну систему, в якій є механічні та електричні компоненти. Сучасні двигуни через складність конструкції задля отримання надзвичайних характеристик з потужності, паливної економічності, екологічності, розраховані приблизно на 200-250 тис. км пробігу, без необхідності ремонту. Тобто силові агрегати у відомих виробників завжди надійні, відносно витривалі за нормальних умов експлуатації. Але всеодно час від часу не зайвим буде провести діагностику, особливо в тому випадку, якщо водій помічає признаки несправності.

 

Діагностика двигуна – це перша річ, про яку варто подбати автовласникам, які помічають втрату потужності та нехтування іншими характеристиками роботи транспортного засобу. Посилене споживання пального, вихід з вихлопної системи густого смердючого диму синього чи чорного кольору, та інші симптоми можуть свідчити про необхідність проведення такого аналізу негайно. 

 

Дуже часто автовласники, уникнувши візиту до сервісу для комп’ютерної діагностики мотора, покладають вину на якість палива, не розуміючи, що саме ця низька якість може спричинити попередній знос найважливіших систем автомобіля і вимагати негайного ремонту. 

 

Діагностика двигуна у Києві має на меті виявлення будь-яких неполадок. Під час цього процесу оцінюється загальний технічний стан мотора. Діагностика двигуна автомобіля важлива у таких випадках:

 
 • при покупці вживаного автомобіля;

 • під час технічного обслуговування та ремонту;

 • перед та після подорожі на великі відстані;

 • для виявлення будь-якої несправності.

 

Як зробити надійну діагностику? 

 

Для отримання надійних результатів в діагностиці двигуна варто звертатися лише до автосервісів, що мають сучасне обладнання та актуальне програмне забезпечення. Тільки у таких місцях можна очікувати бездоганної точності результату. Проводиться замір компресії, візуальний огляд, ендоскопія, прослуховування на шуми стетоскопом. Об’єктивність перевірки залежать не лише від використовуваної техніки, але й від професіоналізму спеціаліста, який проводить діагностику. Автосервіс «М.А.Р.С.». гарантовано надає вам таку послугу на найвищому рівні, у нас працюють досвідчені фахівці.

 

Діагностика мотора може бути як частковою, так і повною. Часткова діагностика спрямована на виявлення проблеми у конкретному елементі системи, тоді як повна передбачає ретельне обстеження всього силового агрегату.

 

У комплексі дій, що входять до повної діагностики двигуна автомобіля:

 
 • зовнішній огляд для виявлення зовнішніх ознак проблем;

 • виявлення причин сторонніх шумів для точного визначення джерела проблеми;

 • контролювання рівня масла та охолоджуючої рідини для перевірки стану систем охолодження та змащення;

 • перевірка компресії в циліндрах для оцінки стану циліндрів двигуна;

 • перевірка системи вентиляції та повітряних фільтрів для забезпечення правильної роботи системи вентиляції;

 • контролювання фаз газорозподілу для оцінки правильності роботи системи газорозподілу.

 

Діагностики моторів різного типу на СТО «М.А.Р.С.» за кращою ціною

 

Повна діагностика двигуна — це не лише доступна послуга, вона захистить вас від зайвих витрат на ремонт. Сучасні авто мають складну конструкцію силового агрегату, тому перевірка потребує спеціалізованого підходу:

 
 1. Діагностика інжекторного двигуна включає детальне обстеження системи впорскування палива. Певна кількість датчиків, системних елементів та параметрів настройки вимагають великої уваги та професіоналізму. Фахівці автосервісу «М.А.Р.С.». володіють глибокими знаннями різних типів двигунів і готові провести об’єктивну діагностику.

 2. Діагностика дизельного двигуна також має свої особливості. Високий робочий тиск у циліндрах потребує ретельного контролю, а для правильної роботи двигуна необхідний точний контроль палива. Для цієї мети використовують спеціальне обладнання, яке є далеко не в кожному сервісі.

 3. ТО двигуна з турбонаддувом вважається вельми складною задачею. Зазвичай, несправності тут пов'язані з поломками турбокомпресора, тому під час діагностики фахівці ретельно вивчають причини цих проблем. 

 4. Найпростіший спосіб діагностики — зовнішній огляд або використання ендоскопії. У цьому випадку спеціаліст може зробити певні висновки вже на етапі зовнішнього огляду і встановити причину несправності.


В ТО двигуна наші майстри вкладають значні зусилля та час, оскільки це вимагає максимальної уваги та точності. Правильна діагностика і систематичний догляд за авто дозволяють значно продовжити термін служби не лише мотора, а й інших ключових систем та вузлів вашого транспортного засобу. Це дозволяє уникнути непередбачених проблем і забезпечує надійну роботу автомобіля на тривалий термін.

Сервіс двигуна - якісні послуги СТО в столиці

СТО МАРС - це сучасний сервіс з обслуговування автомобілів, що пропонує послуги по: заміна датчика абс або то трансмісії преміального рівня. Наша мета полягає в тому, щоб ви отримали максимальний комфорт та професійний ремонт автомобіля. Для того, щоб дізнатись, яка ціна заміни тормозних колодок або скільки коштує шиномонтаж наберіть наш номер, наша компетентна команда направить вас та забезпечить вам найкращий технічний сервіс на СТО.

Сервіс двигуна - Ваш шлях до високоякісного обслуговування

В нашому СТО ви зможете скористатися такими сервісами як діагностика для автомобілів, оскільки необхідно уважно доглядати за авто для безпечної і надійної їзди. Наша мета - створити для вас гантований сервіс який необхідний вашому автомобілю, якщо ви в пошуку де можна знайти професійний ремонт головки блока циліндрів, обов'язково звертайтесь адже ціна і результат вас точно вразять, більш детально ознайомитись у вас буде змога на веб-сторінках sto-mars. Записатися