Завантаження

Комп'ютерна діагностика автомобіля

Наші послуги

Комп'ютерна діагностика автомобіля

Комп'ютерна діагностика автомобіля

Що таке "комп'ютерна диагностика"?

Комп'ютерна діагностика автомобіля здійснюється шляхом підключення до електричної системи спеціального сканера, який оснащений програмним забезпеченням відповідно для марки автомобіля. Сканер читає системні коди з блоку керування які розшифровуються програмним забезпеченням.

Сканери бувають

Універсальні: які можуть працювати з більшістю моделей автомобілів представлених на нашому ринку. Ми використовуємо найбільш популярний Launch.

Дилерські: які створені спеціально під конкретну марку автомобіля і дозволяють виконувати більш складні операції, такі як проведення адаптацій, зміни конфігурації обладнання, заводські тести..

Наш парк дилерських сканерів складається з: Mercedes Benz, Land Rover, Range Rover, Mazda, Ford, Volksvagen, Audi, Porshe, SEAT, Bentley, SMART, Toyota, Lexus.

У яких випадках треба робити діагностику:
Під час загоряння індикаторів на панелі приладів авто. Некоректна робота КПП, ходова.
Спостерігається неправильна робота вузлів та механізмів конструкції машини. Не заводиться або нестабільно працює автомобіль без видимих ​​причин.
До покупки автомобіля, щоб налаштувати на оптимальний режим і виявити несправності.
Після покупки б/у автомобіля, щоб налаштувати на оптимальний режим та виявити несправності.
Перевіряти не рідше одного разу на рік при проходженні планового ТО, профілактичним оглядом, що дозволяє виявити незначні відхилення до того, як це стане помилкою та проблемою.

 

Запишись на комп'ютерну диагностику прямо зараз і дізнайся що відбувається з твоїм автомобілем.

 

Записатися