Завантаження

Діагностика ходової

Наші послуги
Діагностика ходової частини

Діагностика ходової частини

Ходова частина автомобіля та важливість слідкування за справністю її елементів

 

Сучасні автомобілі складаються з великої кількості різних систем та елементів, які забезпечують функціональність транспортного засобу. Однією з основних являється ходова частина автомобіля. Її складають такі елементи як підвіска (передня та задня), тяги, важелі, пружини, амортизатори, сайлентблоки та інші. Задача їх усіх - працювати злагоджено та чітко, щоб забезпечити якісне та безпечне функціонування транспортного засобу.

 

Вихід будь-якої частини з ладу або початок некоректної роботи неминуче призведе до більш великої несправності, причому, серйозні проблеми можуть трапитися раптово під час руху, в тому числі за межами міста, де складно отримати допомогу. І це в ліпшому випадку. В гіршому - вихід з ладу ходової стає причиною погіршення керованістю авто та як слідство - аварії, нерідко з поганими наслідками. Щоб цього не допустити, ми, як і будь-який виробник, пропонуємо своєчасно проводити діагностику ходової з метою виявлення поломок та усунення їх. 

 

Справна робота цієї системи – це запорука безпеки водія та пасажирів, а також довга експлуатація.

 

Що включає діагностика ходової частини автомобіля?

 

Діагностика ходової частини автотранспортного засобу - це комплекс заходів, в ході яких виявляються несправності елементів цієї системи (підвіски, сайлентблоків, важелів тощо). Іншими словами - обстеження та оцінка стану авто, безпечності його використання. Проходить діагностика за певною послідовністю з фіксуванням виявлених проблем, що дозволяє потім скласти оптимальний план ремонту.

 

Діагностика являє собою один з обов’язкових етапів ТО ходової частини автомобіля. Вона включає огляд та перевірку стану:

 

 • підвісок (передньої та задньої) на відсутність механічних пошкоджень та люфтів;

 • рульового управління також на відсутність люфтів;

 • амортизаторів;

 • важелів;

 • сайлентблоків та шарових опор;

 • гальмівних дисків;

 • пильників ШРУСів;

 • підшипників;

 • гальмівних шлангів;

 • пневмоподушки;

 • акумулятора;

 • КПП та її кріплень;

 • рульової тяги.

 

Якісна діагностика ходової в Києві з гарантією та на вигідних умовах

 

Якщо для вас актуальна діагностика ходової в Києві, то ми пропонуємо вам скористатися послугами нашого автосервісу «М.А.Р.С.». У нас сучасна майстерня, де виконується безліч робіт по технічному обслуговуванню та ремонту автотранспортних засобів.

 

В ході діагностики проводиться повний перелік тестів, перевірок працездатності елементів та вузлів згідно з регламентами виробників авто. Гарантуємо вам, що наші фахівці ретельно проведуть перевірку вашої машини й ніщо не залишиться без їхньої уваги. За результатами діагностики ми надаємо рекомендації стосовно наступних дій (ремонту, замін), зазначивши, які термінові, а для виконання яких ще є час.

 

В автосервісі «М.А.Р.С.» вас приємно здивує на діагностику ходової ціна, яка доступна та конкурентна, при цьому ми гарантуємо якість послуг. Хочемо зазначити, що у нас сучасний автосервіс, в якому працюють досвідчені майстри та виконують ремонти будь-якої складності. Якщо огляд та контроль елементів ходової частини покаже, що потрібна їх заміна, ми виконаємо це, використавши оригінальні запчастини або аналоги, представлені перевіреними та надійними виробниками.


Для того, щоб потрапити на діагностику ходової, ви можете записатися на зручний час прямо зараз – на сайті або телефоном.

Діагностика ходової частини - висококласні послуги технічного обслуговування в Києві

STO MARS - це якісний ремонт автомобіля, який має послуги по: розвал сходження 3d чи технічний огляд авто преміального рівня. Наша мета полягає в тому, щоб ви отримали максимальний ефект та якісний ремонт авто. Для того, щоб дізнатись, яка вартість капітального ремонту двигуна або скільки коштує поміняти колеса зв'яжіться з нами по телефону, наша команда спеціалістів зорієнтує вас та забезпечить вам найвищий рівень сервісу на СТО.

Діагностика ходової частини - дорога до надійного обслуговування

Ми також надаємо такі сервіси для зручності наших клієнтів як шиномонтаж переобувка, оскільки важливо регулярно дбати про стан автомобіля для забезпечення вашого комфорту під час поїздок. Ми працюємо, щоб створити для вас якісний ремонт який потрібен вашому автомобілю, та якщо ви в пошуках де можна отримати професійний ремонт карданного вала, обов'язково звертайтесь до нас адже ціни і якість виконання вас приємно здивують, більш детально ознайомитись у вас буде можливість на сторінках сайту sto-mars.com.ua. Записатися