Завантаження

Заміна ланцюга ГРМ

Наші послуги
Заміна ланцюга ГРМ

Заміна ланцюга ГРМ

Заміна ланцюга ГРМ – важлива частина технічного обслуговування авто

 

Газорозподільний механізм – це важлива складова автомобіля, що забезпечує правильну роботу двигуна та його продуктивність. Своєчасна заміна ланцюга ГРМ дає змогу уникнути серйозних поломок та проблем з транспортним засобом.

 

Одна з основних функцій механізму – це правильне розподілення газів, що входять і виходять з камер згоряння. Завдяки цьому клапани відкриваються та закриваються у потрібний момент, що забезпечує оптимальну потужність та продуктивність. 

 

Крім того, механізм синхронізує роботу мотора, точно визначаючи положення поршнів та передаючи інформацію системам впорскування палива та запалення. Завдяки цьому правильно спрацьовують форсунки, датчики та свічки запалювання, що забезпечує правильне функціонування двигуна та мінімізує викиди шкідливих речовин.

 

З часом зношується, розтягується і втрачає свою надійність ланцюг ГРМ. Заміна деталі зменшує ризик ламання зубчастих приводів, клапанів і поршнів, погіршення продуктивності мотора. Процедуру рекомендується проводити відповідно до рекомендацій виробника транспортного засобу або через певні проміжки пробігу. Така профілактика допоможе уникнути серйозних проблем та продовжити термін служби двигуна.

Ознаки, які вказують на необхідність заміни ланцюга ГРМ

 

Є декілька ознак, які вказують на зношування або несправність деталі:

 • Поява шуму у механізмі. Незвичні звуки, наприклад, скрегіт, стукіт чи гудіння, можуть свідчити про необхідність заміни ланцюга ГРМ. Рекомендується відразу ж звернутися до фахівця для проведення детальної діагностики.

 • Вібрація. Якщо елемент зношений або перекосився, це може викликати неправильне обертання колінчастого валу, що приводить до появи вібрацій. Це помітно навіть при роботі на холостому ходу. 

 

Через часте використання авто, особливо на поганих дорогах, також може виникнути потреба заміни ланцюга ГРМ, який швидко зношується. Якщо своєчасно це не зробити, можливі проблеми з точністю розподілу моменту, функціонуванням клапанного механізму. 

 

Причинами швидкого зносу можуть бути й інші фактори:

 • неправильна експлуатація чи неякісне обслуговування транспорту;

 • несвоєчасна заміна масла, фільтрів;

 • неправильне налаштування клапанів. 

 

Тому важливо регулярно перевіряти стан ланцюга і вчасно звертатися до фахівців, що гарантує надійну та безпечну експлуатацію автомобіля.

Як відбувається заміна ланцюга ГРМ в майстерні автомобільного ремонту та сервісу «М.А.Р.С.» 

Для проведення процедури потрібні спеціальні інструменти. Автомобіль розміщують на рівній поверхні, активувавши стоянкове гальмо. Після цього:

 1. Від'єднують негативний клемний затискач акумулятора.

 2. Знімають передню кришку мотора, використовуючи гайковий ключ.

 3. Фіксують затискачем колінчастий вал, щоб запобігти його обертанню.

 4. Видаляють старий елемент, акуратно знімаючи його з зубчастих шестерень на колінчастому та розподільчому валах.

 5. Перед заміною ланцюга ГРМ ретельно очищають поверхні зубчастих шестерень від слідів мастила та бруду, встановлюють нові компоненти, дотримуючись інструкцій виробника авто.

 6. Встановлюють новий ланцюг на шестерні, забезпечивши його правильне положення. 

 

Звернувшись на СТО «М.А.Р.С.», можна бути впевненим у тому, що робота буде виконана якісно, з урахуванням усіх важливих нюансів. Фахівці перевірять правильність встановлення нового елемента, переконаються, що механізм працює плавно та без шумів, проведуть тести та випробування, передбачені виробником автомобіля. 


Ціна заміни ланцюга ГРМ доступна. Спеціалісти СТО її не підвищують та не проводять додаткові роботи без необхідності. Клієнта завжди повідомляють про те, які операції й скільки часу будуть здійснюватися, якою буде підсумкова вартість послуг.

Заміна ланцюга ГРМ - якісні послуги СТО в столиці

STO MARS - це сучасний сервіс з обслуговування автомобілів, де ви знайдете такі послуги як: діагностика гальмівної системи або ходова частина автомобіля преміального рівня. Ми працюємо для того, щоб ви отримали максимальний комфорт та якісний ремонт авто. Щоб дізнатись, яка вартість капітального ремонту двигуна або скільки коштує заміна ремня грм залишіть заявку на сайті, наша команда експертів надасть вам інформацію та гарантує вам найкращий технічний догляд за автомобілем.

Заміна ланцюга ГРМ - Ваша дорога до відмінного сервісу

Крім того, наш сервіс пропонує такі послуги як сезонна заміна шин, тому, що важливо своєчасно доглядати за автомобілем для того, щоб ви могли бути спокійні щодо стану вашого автомобіля під час подорожей. Наше завдання - створити для вас найкращий сервіс який необхідний вашому авто, якщо ви в пошуку професійних механіків, які здійснюють якісний ремонт супортів, рекомендуємо випробувати наш сервіс адже ціна і результат вас приємно вразять, ознайомитися детальніше ви матимете можливість на сайті СТО МАРС. Записатися