Завантаження

Заміна Оливи DSG

Наші послуги
Заміна оливи DSG

Заміна оливи DSG

Планова заміна оливи DSG в автосервісі

 

Коробка передач DSG (Direct-Shift Gearbox) являє собою передову автоматизовану систему передач, що використовує два зчеплення для ефективного перемикання. Її унікальність полягає у можливості швидкого перемикання передач, що дозволяє автомобілю розганятися на великі швидкості за короткий період часу. Завдяки цій технології, водій отримує швидку відповідь на натискання педалі газу, плавні та швидкі перемикання передач, що підвищує динаміку руху автомобіля і забезпечує ефективну експлуатацію. 

Спеціальна олива — важлива частина системи. Ця технічна рідина відповідає за термостабілізацію, подовження експлуатаційного ресурсу металевих елементів, що постійно взаємодіють, запобігає передчасному зношенню матеріалу в різних елементах внаслідок ефективного змащення та зниження інтенсивності тертя.

 

Наскільки часто потрібно міняти мастило DSG?

 

Заміна масла DSG – важливий етап обслуговування автомобілів, які обладнані цією передовою технологією. Згідно з офіційними рекомендаціями виробника, планове обслуговування авто передбачає заміну масла DSG кожні 60 тисяч кілометрів пробігу.

 

На практиці умови експлуатації транспортних засобів диктують більш часті інтервали: позапланове ТО відбувається на проміжку від 40 до 50 тисяч км. Тут потрібно враховувати різноманітні фактори, які можуть скоротити життєвий цикл трансмісійного мастила:

 

  • експлуатація автомобіля в умовах, що потребують буксирування причепа;

  • агресивний стиль водіння;

  • перевищення максимальних навантажень.

 

Все це призводить до необхідності заміни масла DSG у коротший інтервал, зменшуючи цей період.

 

Особливості заміни мастила в DSG6

 

Даний вид КПП може пройти десь 200 - 250 тисяч кілометрів без основних ремонтів. Проте, потрібно пам'ятати, що невчасна заміна масла DSG, порушення експлуатаційних вимог щодо трансмісії можуть спричинити значну частку відомих поломок у системі.

 

Сервісна заміна мастила у коробці передач DSG-6 (DQ250) передбачає використання 5 літрів мастила з інтервалом пробігу авто в 60 тисяч кілометрів. При повному ремонті та заміні мастила необхідно заправити 6 літрів.

 

Незважаючи на те, що коробка DSG дещо відрізняється від традиційного автомата, заміну мастила в ній потрібно проводити частіше та регулярно, що є важливим аспектом у підтримці цієї трансмісії. Отже, власники авто з DSG-6 повинні усвідомлювати, що термін служби трансмісії напряму залежить від своєчасної заміни мастила та фільтра КПП, а також від дотримання правил експлуатації, щоб забезпечити тривалий та безперебійний термін експлуатації коробки передач.

 

Коли йдеться про власників авто з DSG-7, головне питання полягає в тому, чи є у цієї трансмісії потреба в обслуговуванні. Офіційно виробник заявляє, що обслуговування трансмісії не потрібне. Однак реальний досвід експлуатації автомобілів з DSG-7 свідчить про те, що заміна рідини є необхідною.

 

Технічна рідина у коробці передач набуває темного відтінку вже після 50 - 60 тисяч кілометрів пробігу, вона втрачає свої первинні властивості й вже не виконує коректно свої функції.

 

Якщо ви придбали авто з DSG-7, яке має певний вік і пробіг, рекомендується негайно здійснити заміну трансмісійної рідини. Бо ви не можете бути впевненими, коли востаннє масло замінювали, яким чином авто експлуатувалося раніше, або навіть якої марки рідину використовували. Тож забезпечте надійність та продовжте термін служби коробки передач шляхом проведення заміни масла DSG.

 

Причини, через які треба вчасно міняти оливу DSG на СТО «МАРС»

 

  1. З часом в трансмісійній рідині можуть з’явитися чужорідні частки, зокрема, найдрібніші металеві відходи, які можуть пошкодити деталі, дряпати їх поверхні.

  2. Масло стає менш в'язким та втрачає свої властивості з часом, що призводить до погіршення його здатності зберігатися на поверхні деталей.

  3. Деталі в КПП поступово починають втрачати свою працездатність значно швидше, що може вимагати ремонту навіть при відносно невеликому пробігу.


В нашому автосервісі ви можете отримати послугу заміна масла DSG за доступною ціною. Наша команда фахівців забезпечить ваш транспортний засіб найкращим доглядом, гарантуючи його надійність та оптимальну ефективність. Ми прагнемо забезпечити безпечну та комфортну їзду, завдяки якісному обслуговуванню та увазі до деталей вашого автомобіля.

Заміна оливи DSG - преміальне обслуговування автомобілів у Києві

STO MARS - це якісний ремонт автомобіля, який пропонує такий вид послуг як: комп ютерна програма діагностика автомобіля чи то на авто вищого класу. Ми працюємо для того, щоб ви отримали бажаний результат та якісний ремонт авто. Для того, щоб визначити, яка вартість заміни шин або скільки коштує заміна масла напишіть нам, наша команда спеціалістів зорієнтує вас та забезпечить вам першокласний сервіс автомобіля.

Заміна оливи DSG - Ваша дорога до відмінного сервісу

Окрім цього, у нашому сервісі є такі можливості як озонування салону автомобіля, оскільки важливо ретельно стежити за автомобілем для того, щоб ви могли бути спокійні щодо стану вашого автомобіля під час подорожей. Ми працюємо, щоб надати вам гарантовану якість який необхідний вашому авто, також якщо ви в пошуку професійних механіків, які здійснюють якісний ремонт коробки мкпп, обов'язково звертайтесь адже ціни та рівень виконання вас приємно вразять, отримати більше інформації ви матимете можливість на веб-сторінках STO MARS. Записатися